Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért egy hányadék a rank...

Miért egy hányadék a rank rendszer FIFA Mobileban?

Figyelt kérdés
Feldobott pro1-be előző szezonban, és ott is hagyott. De minek? Olyan pro2 közepe tájától kb 15-ből van 1 élvezthető játékom. Minek dob fel? Azért hogy kivétel nélkül minden meccsen 6 gólt verjen az enemy? A 250ezres telefonom kijelzőt pókhálósra fogom verni idegemben egyszer. Tudjátok nekem az életem egy rakás szar és nagyon nem bírom egészségesen feldolgozni hogy tetves játékban sem lehet ennek a köcsög fejemnek minimális sikerélménye sem. Rendesen homályosan látok és reszketek az idegtől sokszor.

2022. dec. 21. 18:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Mobilos EA játék, tehát pay 2 win. Ha nem fizetsz, nem fogsz nyerni.


Ne idegeskedj ilyen játékokon.

2022. dec. 22. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az hogy te béna és szerencsétlen vagy az nem a játék hibája, ne fogd rá! Érdekes mód én többet nyerek mint bukok. Még 250 ezres telefont vesznek neki a szülei és szétveri mert akkora idegbeteg, hát az eszem megáll mik vannak! Menj el pszichológushoz mert ez az idegbetegség ez nem normális!
2022. dec. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
21 vagyok és melózok, de biztos a szüleim vették xD nyomorult
2022. dec. 22. 15:12
 4/5 A kérdező kommentje:
kp-ra megvettem egy összegben a bolond iphone-t, ha béna vagyok akkor minek rakott fel pro1-be????
2022. dec. 22. 15:13
 5/5 anonim ***** válasza:

#4

Gondolom szintben már lehagytad az alsóbb kategóriát, így kb automatikusan nyersz ott. Aztán amikor felkerülsz olyan szintre ahol már kihívás is van benne, ott már elvérzel, mert nem megy annyira az a játék, mint szeretnéd.

2022. dec. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!