Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tartalmas mobilos játék...

Tartalmas mobilos játék (többjátékos)?

Figyelt kérdés
Olyan androidos játékot keresek, amit többjátékos módban (lehetőleg kooperatívan) lehet játszani, tartalmas, és történetvezérelt, de nem MMO RPG ahol van egy nagy világ, meg mindenkinek egy saját küldetéshálója amin halad, javarészt pedig csak aprít eszetlenül. Stílusa, perspektívája teljesen mindegy. Olyasmire gondolok mint pl. egy Portal, vagy Dead Effect, esetleg Evan's Remains, csak nem egyedül.

2022. dec. 23. 14:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Ilyen játék nem hogy telefonra, de PCre, konzolra sem sok létezik.

PCn ez szinte bármelyik Diablo szerű akcio RPG játékra igaz, illetve mélyebb, komplexebb történetű alkotásból ott a Divinity Original Sin, melynek 2. Része minden idők egyik legjobb szerepjátékának számít. (Itt teljes mértékben együtt vihető végig egy nagy, grandiózus, mélyen kidolgozott történet)

(Ez utóbbi játék egyébként megjelent ipad-ra is)

Alacsonyabb-közepes grafikán egy belépőszintű, kb 100ezer Ftos laptopon is játszható.

2022. dec. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
65%
Forge of Empires?
2022. dec. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A Forge of Empires sajnos nem olyan, amit közösen hosszútávon is lehet élvezni, valamint többet ad a stratégiára (hiszen stratégiajáték), mint történetre. Szeretem, de nem éppen az amit keresek.


#1

A DoS2-t nagyon szerettem, elég ütős kis játéknak találtam amíg játszottam. Sajnos azóta sincs android átirata... És igen, tudom, hogy ritka amit keresek, éppen ezért fordultám más emberekhez, hátha van olyan aki cím szerint vagy más módon tud ajánlani, ha már a gyűjtőoldalak teljesen hasznavehetetlenek.


De mindkettőtöknek köszönöm azért! :))

2022. dec. 25. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!