Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A WoW Dragonflight kiegészítő...

A WoW Dragonflight kiegészítő mennyire követeli a lelkedet?

Figyelt kérdés

Eddig igaz volt a BFAra meg főleg a Shadowlandsra is hogy ha kell a nagyobb gear az időmet és a lelkemet követeli a játék.


Emlékszem utoljára akkor nyomtam meg az alt f4et a shadowlandsen, amikor álltam a leláncolt csávó előtt, és megláttam mit akar tőlem a játék legendary fejlesztéshez...

Átgondoltam hogy oké. Ha egy normális versenyképes karaktert akarnék összerakni akkor farmoljam a Thorgastot, a Mawot, a Renownt, csinaljak 6 7 féle és fajta napi questet, és farmoljak goldot a legendary alaphoz, ja és farmoljam a legendary itemet is ami esik v 2% eséllyel. Ja és mythic+okat is menjek amihez ugye újabban valahogy hozzápiszkáltak, és viccen kívül, számoltam, 15 mythicből kaptam 1 itemet. (!!! 15 !!!) Tehát mehet a grindfest.



Hát mondom oké hogy abból van pénze ennek a cégnek hogy függővé tegyen és grind simulatorságával odakössön hosszú időn át, de azért ez már túlzás. Inkább egy elcseszett munkahelynek érződött ez ahol én fizetek azért hogy 24 féle cuccot kelljen grindolnom.


A kérdésem az lenne hogy ez a dragonflight mennyire ilyen / szerintetek mennyire lesz ilyen?


Ja meg néztem hogy beraktak valami rendszert hogy jobban altozhassunk. Ez azt jelenti hogy ha én pl. Hunterrel játszok hónapokig, viszem a loret meg minden és átlogolok egy 60as altra az csak a gearben lesz lemaradva? Tehát a main váltáshoz csak geart kell farmolni és kész?



2023. jan. 1. 12:26
 1/3 anonim ***** válasza:
46%
Egész biztos ilyen lesz. A Diablo 3-at is akkor hagytam abba, amikor végigjátszottam a legnehezebb szinten, aztán jött az a rész, hogy farmoljak mindenféle cuccot, hogy tovább fejlődjek és legyen valami extra minimális kontent. Két hetet rászántam, nem jött ki kb semmi, otthagytam.
2023. jan. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Shadowlands ilyen szempontból tényleg elég kemény volt. Dragonflight már azért kicsit ligtosabb szerintem.
2023. jan. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem kell megbszódni. Ebből a szempontból hosszú idő után jó kieg ez. próbáld ki.
2023. jan. 15. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!