Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan tudok megváltoztatni...

Hogyan tudok megváltoztatni egy játékverziót Play Station Store-ban? (többi lent, PS4, Last of Us 2)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Olyan kérdéssel fordulok hozzátok, hogy letöltöttem PS Store-ban a Last of US Part 2 Standard verzióját. Logikusan jelenleg nem engedi megvásárolni a Digital Deluxe Edition verziót. A kérdésem, hogy van-e bármilyen módja, hogy megvehessem ezek után a Digital Deluxe verziót?

Előre is köszönöm ha segítetek!



2023. jan. 4. 11:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen. felhivod, írsz a magyar supportnak és kitörlik neked a játékot, így meg tudod venni a deluxe edition -t
2023. jan. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha a supporttal nem jutsz dűlőre, akkor csinálj egy másik profilt és vedd meg ott.
2023. jan. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2023. jan. 5. 00:10
 4/4 anonim ***** válasza:
#2 a support eddig nekem mindent kitörölt, ha abból deluxe edition-t szerettem volna venni
2023. jan. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!