Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit lehet tenni ha Cs go-ba...

Mit lehet tenni ha Cs go-ba kibannoltak úgy hogy nem is csaltam?

Figyelt kérdés

Jelenleg másik fiókot használok cs go-ra, de már zavar hogy mindig át kell jeletkezgetni egyik fiókról a másikra.


Köszönöm a válaszokat!



2023. jan. 5. 23:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
Beletörődni.
2023. jan. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Most is csalsz... csak szólok.

Amúgy meg kell írni nekik. Az igazat.

2023. jan. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
100%
Semmit nem lehet tenni, VAC kitiltást nem szednek le a fiókodról soha.
2023. jan. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Máskor inkább játsz Tesco-s egérrel, mint hogy egy 30ezres 16.000dpi-s egérrel szórakoztasd a baglyokat.
2023. jan. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
87%

Aszongya: "#Véletlen ban"! :D

A VAC még soha senkit nem bannolt véletlenül. Olyan előfordult, hogy az illetőnél meg volt nyitva valamilyen szoftver, amit a VAC csalóprogramnak nézett, pl. CheatEngine, WeMod, stb.

2023. jan. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
87%

Milyen ban-ról van szó? Mert van a VAC, ami egy automata tiltó rendszer, ami ha olyan programot, kódot stb lát futni a háttérben rád rakja, ott nincs mellébeszélés. Ebbe beletartozik minden trainer és csalás program is, akkor is, ha nem feltétlenül volt aktiválva a játék alatt, de fut a háttérben (mint az írt wemod, cheatengine és társaik). Ilyen esetben kizárt dolog, hogy visszavonják.


Van overwatch ban, ahol emberek nézik meg a felvételeidet (nem egy, 5-7 fő), ott a többség döntése alapján történik a dolog.

2023. jan. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
85%

Azért csalsz, mert egyszer lehet oda regisztrálni.

Nincs olyan, hogy kitiltanak, aztán mész másik néven. Nem azért tiltottak ki!

Ha viszont jogtalan, akkor keresd őket, írj nekik.

2023. jan. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon szokott " véletlen " bannolni, bár szinte minden második bannolt ember azt állítja, hogy hát ő aztán nem csalt.
2023. jan. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Nem is arra vagyok jobban kíváncsi hogy hogy tudnám eltűntetni a ban-t, hanem hogy van-e rá könnyebb út hogy az egyik fiókról a másikra váltok.

Egyébként tényleg nem csiltam, szerintem a cheatengine megvolt nyitva vagy ilyesmi.

És ha nem akarjátok elhinni hogy nem csaltam, akkor ne higyítek! Úgysem számít ez ebben az esetben.

2023. jan. 10. 22:52
 10/15 anonim ***** válasza:
47%
Tesómnak egyszer valamelyik online játékban volt olyan, hogy letiltották, mert valaki csalt a klánjában, valaki ráfogta öcsémre, hogy ő volt, és akkor öcsémet tiltották ki; és akkor írt a moderátoroknak, és visszaállította a fiókját.
2023. jan. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!