Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért lép ki a játékból a...

Miért lép ki a játékból a Metro Last light?

Figyelt kérdés
A játék felénél tartok ,eddig nem volt semmi gond.Az egyik új rész betöltésénél viszont kidob a játékból. Steam-en már leellenőriztem a játékfájlokat is. (win 8.1 ,64 bit)Hasonló problémával kapcsolatos megoldásokat olvastam már itt és volt amit meg is próbáltam,de pl. crack,és update-elést nem tudom hogyan kell,ha valaki leírná részletesebben, megoldom! Vagy akármilyen más megoldást szívesen fogadok.Köszönöm!

2023. jan. 10. 06:06
 1/5 anonim ***** válasza:

a crack az egy törés lopott/tört játékhoz, ennek híján nem tudják elindítani a játékot, az update-t vagy crack fix-et is erre használják, frissítsd a törést ha megakad valahol.


Melyik pályarésznél akad meg pontosan? Egyébként van egy 'legal.ogv' fájl, azt mentsd ki máshova, az eredeti helyén lévőt töröld le, nyiss egy notepad-ot, amit nevezz át legal.ogv-re (a kiterjesztést is, tehát ne legal.ogv.txt legyen), majd úgy csinálj fájlellenőrzést, letölti megint.

Ha nem segít akkor a játékon belül menj be a fejezet váalsztásba és kezdd előről az egész fejezetet.

2023. jan. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát lopott játéknál ne csodálkozz ha bajok vannak. Vagy vedd meg vagy hallgass mélyen. Lopott játék esetén semmi jogod nincs reklamálni.
2023. jan. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kedves Idegen!Tökéletesen igazad van!Nem is reklamálnék lopott játék esetén,de nem írtam hogy lopott lenne.Így nem értem miért gondoltál egyből erre! Steamen vettem pár napja,ezért is tudtam steamen keresztül ellenőrizni a fájlokat. A crack és az update úgy került bele a kérdésembe hogy olvastam ilyen megoldást,épp az lett volna a következő kérdésem ha Te nem írsz, hogy miért lenne értelme crack fájlnak ha hivatalosan vásárolt játékom van?!Mindenképp jelentkezem ha jutottam valamire,addig is köszönöm a válaszokat,azt meg kérlek nézzétek el ha adott esetben számotokra egyértelmű dolgok számomra nem azok,pont ezért vagyok itt... :)
2023. jan. 10. 17:02
 4/5 anonim ***** válasza:

A Steam-en nem tudsz csinálni fájlellenőrzést nem eredeti játéknál, max indítani tudsz hozzáadott játékot, bár nekem ez elég egyértelmű volt.


Steamen vett, EREDETI játék lép ki nála.

2023. jan. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget.Újrakezdtem a fejezetet és nem lépett ki.Egyenlőre most haladok minden gond nélkül :)
2023. jan. 14. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!