Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mikor kezdtétek el a Minecraft...

Mikor kezdtétek el a Minecraftot? Mennyit játszotok/játszottatok?

Figyelt kérdés

Kérdésemmel arra vagyok kíváncsi, hogy mikor játszottatok, vagy mióta játszotok a Minecrafttal?


Mikor kezdtétek el, mennyit játszottatok vele? Ha abba hagytátok mikor és miért, hány évig játszottatok?


Milyen élményekkel gazdagodtatok? Hozzájárult-e barátok szerzéséhez vagy elvesztéséhez?


Mely verziók tetszettek a legjobban és melyek voltak a legrosszabbak számotokra? Java vagy Bedrock (korábban Pocket / Console) kiadással játszottatok?


[Én válaszom a következő:

2015-ben kezdtem, 1.8.8-ban, akkoriban direkt visszaváltottam korábbi verziókra is. Az 1.9 és 1.13 nem tetszettek. Az 1.16 nagyon jó update volt számomra. Barátokkal jó volt, csak egy hülye gyerek mindig robbantott. Ma már ritkán játszok vele. Java verzióval játszok.]


Kíváncsi vagyok a Ti válaszotokra, írjatok minél többet. :)



2023. jan. 13. 11:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
80%

Én emlékszek (4es vagyok), a kliens még mindig létezik, csak hát kevésbé aktív, mint régebben + elrontották, 2012-2015ig volt normális, utána átmentek rossz irányba, sok felesleges dolog, volt 1-2 jó, de köztük negatív dolgok is kerültek be


Illetve, drága "barátunk" neve Pankix

2023. febr. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
2014-2015 környéke
2023. febr. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
#12, én is akkor kezdtem
2023. febr. 27. 23:43
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!