Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Gran Turismo 7-hez lenne...

Gran Turismo 7-hez lenne ertelme kormanyt hasznalni?

Figyelt kérdés
Gondolkodok hogy beszerezzem a jatekot,kerdes hogy mennyire szimulatoros az iranyitas? Mondjuk egy f1hez kepest ott azert nagy elony ha az ember azt hasznal. Tehat inkabb f1re hajazo az iranyitas vagy mondjuk az nfs-hez ahol tok folosleges siman jo a kontroller is?!

2023. jan. 13. 15:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Bárki bármit is mondjon, a GT sorozat szimulátor. Lehet, hogy nem annyira, mint az Assetto Corsa vagy az iRacing, de az átlagembernek bőven az. Ha a hivatásos pilóták másodpercre olyan időket mennek a GT játékban, mint amennyit az életben is mennek ugyanazzal az autóval és ugyanazon a pályán, az már nekem elég bizonyíték.

Természetesen kormánnyal az igazi, bár én az összes jogosítványt és Missiont kontrollerrel aranyoztam ki.

2023. jan. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen
2023. szept. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!