Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ultimate game pass-ban vannak/...

Ultimate game pass-ban vannak/lesznek mostanság megjelenő nextgen játékok amiket nem kell külön megvenni?

Figyelt kérdés
Szóval arra gondoltam,hogy veszek xbox series s-t és hozzá a ultimate game pass előfizetést 3 hónapra. Ebben az előfizetésbe raknak-tesznek nextgen (mostani) játékot? Ez egy játék bérleti előfizetés hozzá multiplayerezési lehetőséggel.Én hosszú távra szeretném ezt a konzolt megvenni,az a későbbiekben előfordulhat,hogy nem tudok letölteni egy játékot az alap háttértárjába mert meghaladja a 360gb-ot?

2023. jan. 14. 20:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Bőven raknak bele mostani játékot, az változó hogy kisebb vagy nagyobbat.


A Bethesda az xboxnál van szóval Doom, Wolfenstein, Fallout stb.. megjelenés napján belekerülnek


Outer worlds 2 is jön ha jól tudom


EA-s játékok is vannak, de nem mindegyik, meg általában megjelenés után később kerülnek be.


Játékokat meg majd lehet törölni kell, nem fog sok minden egyszerre felférni, de minden mentés meg ilyenek megmaradnak. Én az 1tb-ot is kényelmesen elhasználom

2023. jan. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
a játék mentések is csökkentik a 360gb belső tárhelyet a series s esetében?
2023. jan. 15. 09:55
 3/3 anonim ***** válasza:

Körülbelül ezek vannak egyelőre beígérve idénre: [link]


A nagy része első napos megjelenés. A Microsoft maga a Forza Motorsport, Redfall és Starfield játékokkal biztosan hozzá fog járulni a megjelenésekhez. Senki nem tudja neked megmondani lesz-e 300GBos játék a jövőben, de személy szerint elképzelhetetlennek tartom. A mentések lejönnek a 360GBból, de azok nem olyan számottevőek.

2023. jan. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!