Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Stardew valley-ben hogy lehet...

Stardew valley-ben hogy lehet többen játszani?

Figyelt kérdés
Cracked Stardew valley van mindkettőnknek, Agfy.com rol 1.5.6 os verzio. Hogy tudnánk multiplayerben játszani?

2023. jan. 15. 21:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Eredeti=multi, lopott=single only.
2023. jan. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Semmi nem működik? (Pl hamachi)
2023. jan. 15. 21:40
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az a "baj" hogy a SV esetében a multi a Steam-es barátlista alapján megy. Ergo ha nem vagytok egymás barátlistáján(ami ugye lehetetlen lopott játék esetében) akkor multi sincs. Sajna itt hamachi sem segít.
2023. jan. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, és ha a játékot hozzá lehetne adni a steam liberybe akkor(SpaceWar néven) akkor sem működik?
2023. jan. 16. 07:41
 5/10 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, én nem szoktam mókolgatni Steam-et. Megpróbálhatod, de ha rajta kapnak akkor az EGÉSZ fiókod bannolják. Dönts el megér-e ennyit. Akciók alatt ált lemegy 6-8 euróra az ára, szerintem érdemesebb lenne azt meg várni. De mint mondtam tiétek a döntés, ti Steam fiókotok, nem az enyém.
2023. jan. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem fog működni úgy se ha hozzáadod a steam könyvtáradhoz, mert a steam könyvtárhoz adás kb annyi mintha az asztalra kiraknál egy parancsikont ami a játékra mutat a gépeden, nem része a steam rendszerének.

Ha Stardew Valley multi kell, akkor mindkettőtöknek meg kell vennie a játékot és egymás barátlistájára fel kell vennetek egymást.

2023. jan. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekünk párommal anno sikerült crackelt verzión ketten játszani, de nem tudom hogy pontosan mit csinált hogy működjön, ma megkérdezem:)
2023. jan. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy van manapság mert már egy pár éve megvettük haverokkal, de csak egész egyszerűen a publikus ip-címre csatlakoztunk a másikra és működött. (Játékon belül még most is van opció coopnál a join lan game lehet enged nem csak lan címeket)
2023. jan. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Telefonos letöltés alapján, egyáltalán nem lehet többen játszani?
jan. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

HA megveszed és a mindenki más is megveszi, akivel együtt akarsz játszani, akkor lehet, de csak konzolon és PC-n.


[link]

Multiplayer is an optional game mode in which 1–4 players can join the same world through split-screen, over LAN, or by IP address. Multiplayer is available on the PC (Linux/Mac/Windows) and console (PS4/Switch/Xbox One) versions, but not on mobile (iOS/Android) or PS Vita.

jan. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!