Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan "használjam" a falusiak...

Hogyan "használjam" a falusiakat Minecraftban?

Figyelt kérdés

Építettem egy kertet komposztálóval. Ültettem mindenfélét. Tettem egy ládát a kert mellé. Vannak benne magok, termények.

Hoztam egy falusit. Fel is vette a földműves szakmát. Van ágy.

Csak krumplit termel, de azt sem adja oda. Nem rakja ládába.


Hogyan jutok hozzá?


Elég kezdő vagyok még. Lépésről lépésre le tudnátok írni?


Építettem könyvtárat is. Azt a szakmát nem veszi fel a másik falusi. Miért?



2023. jan. 17. 16:43
 1/3 anonim ***** válasza:
78%

A könyvtáros nem a könyvespolctóp, hanem az olvasóállványtól veszi fel a szakmát.


A felarmer falusi pedig nem neked termel, csak kereskedni tudsz vele, illetve veteménxes segítségével lehet falusifarmot is építeni.

2023. jan. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm.


Van olvasóállvány.

2023. jan. 17. 17:16
 3/3 anonim ***** válasza:

Amit még érdemes tudni, hogy ha van 2db falusid, akkor az ágyaknak megfelelően "lesz" majd újabb falusid, mivel gondolom több falusit akarsz, amiket tenned kell:

1 ágy = 1 falusi

Legalább 1, de talán 2 farmer falusi és terület, amit művelni tudnak (előre meg kell csinálnod) - ahogy az első válaszoló írta - mivel étel kell nekik ahhoz, hogy újabb falusid legyen

2023. jan. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!