Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » War Thunderben mindig, mindig...

War Thunderben mindig, mindig vesztek. Én vagyok ennyire béne vagy a németekkel nehéz nyerni?

Figyelt kérdés
Kis szinten játszok a tankokkal. Ilyen 10 vereség 0 győzelem volt az arányom ma. Noob vagyok, az biztos, de akkor is furcsa, hogy csakis veszítek a németekkel.

2023. jan. 18. 14:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Mas nemzettel is jatszol? Arcade vagy realistic? Kezdo vagy?

A nemet meg nem valami csodanemzet, hogy garantalt legyen a gyozelem. Igaz, becsapos mert sokan a Tigris miat nemetek, es azzal se tudnak jatszani.

2023. jan. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Realistic. Kezdő vagyok, aha. Csak a németekkel játszok.

WoTban sok tapasztalatom van, abban jó vagyok, de ez itt ugye nem sokat ér.


Egyébként aznap nyertem egy meccset a végén, szóval 10-1 az arány kb. :'D

2023. jan. 19. 17:59
 3/17 anonim ***** válasza:

Kis szinte ne realistikozz

Árkádban játsz, amúgy ha jó nemzetet akarsz akkor britt vagy svéd

A német egyébként kis szinten erős de nagyobb szinten gyengusz

Az orosz ennek a reciproka

Kis szinten szenvedés, nagyobb szinten pedig áldás játszani azzal a nemzettel

2023. jan. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
én nem ajánlanák svédet meg britet kezdőnek, egyáltalán nem erős nemzet, a brit mondjuk nem rossz de kezdőnek... svéden csak a top tier ér valamit, az orosz pedig kis szinten is nagyon fun, t-34, bt széria, kv-k is-ek, nem értem hol van gond velük. és a németek se szarok magasabb szinten, leopardok is simán használhatók, talán a leo egyek kicsit gyengék, de a 2-esek már teljesen jók. amcsi-orosz-német szinte minden szinten jó, de rosszab szintjeieken is minimum átlagos szintet hoznak. kinai is jó kezdőknek, copy pasta ág, de kezdőknek ez nem számít. francia-japán svéd meg szerintem kezdőként kerülendő. kis br-be mind3 szenvedés volt.
2023. jan. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Én máshogy éreztem

Nekem ez a 2 nemzet jött be

A bt42 abszolút fun a a briteknél pedig az fv is nagyon szórakoztató tud lenni

2023. jan. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2023. jan. 30. 22:46
 7/17 Pintér László ***** válasza:
Tolod még a játékot?
2023. ápr. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nem nagyon. Néha előveszem.
2023. ápr. 8. 22:28
 9/17 anonim válasza:

én most töröltem le. kis vagy nagy szint nem számít 5 csatából 6 vesztes :D ugyan így vagyok ezzel mint te, de ez nem csak rajtad függ, ha a csapattársaid bénák. az értékeléseket olvasva csak szidják. szép, jó, gyönyörű, részletes, ilyen szempontból csak dicsérni lehet, de a játékmenet... ugyanaz mint a wot.


mellesleg a játék azért van hogy szórakoztasson és nem azért hogy idegesítsen, én nem fárasztom magam.

2023. szept. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Akkor biztos velem van baj, mert 10 ev utan is elvezem a jatekot, es siman nyerek zsinorban 4-5 csatat is. Es nem vagyok wallet warrior.
2023. szept. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!