Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit tudnék még csinálni?

Mit tudnék még csinálni?

Figyelt kérdés

Pár perce kaptam egy e-mailt a rockstar-tól, hogy az frissült az e-mail címem egy bizonyos oiv4gf@wichxabcdefg.xyz re.

Küldtem már a supportnak segítséget de nem nagyon látok esélyt rá, hogy vissza szerezhessem a profilomat. Még mit tudnék csinálni?



2023. jan. 22. 01:27
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Elsőre várd emg a support válaszát.
2023. jan. 22. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%

Ha kaptál egy emailt erről, akkor annak is ott kellene lennie, hogy mit csinálj, ha nem te változtattad meg az email címet. Csak simán kövesd, amit írtak.

Ezen kívül pedig mindig legyen minden profilodhoz egyedi és nehezen feltörhető jelszavad, ne ugyanaz a jelszó mindenhol. Ha ezt felnyomták, akkor fel fogják törni az összes egyéb helyet is, ahol ugyanezt a jelszót használod.

2023. jan. 22. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Sikerült visszaállítani.

Köszi a segítséget!

2023. jan. 22. 23:40
 4/6 anonim ***** válasza:
79%
Akkor most azonnal változtatsd meg a jelszavadat, valami nehezen kitalálhatóra, amiben van kis és nagybetű, valami szám(ok), és valami egyéb karakter, mint kérdőjel, százalék, stb. Csak ne felejtsd el az új jelszót.
2023. jan. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
az alap
2023. jan. 23. 18:11
 6/6 Username666 ***** válasza:
66%
Nekem is hasonló esetem volt, de gyorsan visszatudták szerezni. Ha betudod bizonyítani hogy a tiéd akkor nem lesz baj.
2023. máj. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!