Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » PC -s játékot keresek az 5...

Sany80 kérdése:

PC -s játékot keresek az 5 éves kisfiamnak, de mivel én (40éves vagyok, és) sosem játszottam ilyenekkel, nem nagyon tudok ezekről semmit; milyen játékot ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Olyas valamire gondoltam, amiben autót/motort kell szerelni - olyan puzzle -szerűt. Olvasni még nem tud, én pedig sajnos nem tudok ott lenni vele mindig!

A számítógépe "jó": i5-9600K, 24GB RAM (2400MHz), MSI MPG Z390 Gaming Pro Carbon alaplap.



2023. jan. 22. 09:47
 1/10 anonim ***** válasza:
71%

[link]


Ezzel próbálkozz, ne pc-vel egy ötévesnek...

2023. jan. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
53%

5 evesen van egy ilyen sajat gepe? Es vga nelkul jatekra?


5evesen valoban nem pc vel kellene kezdeni o szeretne pc zni?

vannak fizikai jatekok gyerekeknek foleg puzzlek

2023. jan. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
37%
Call of duty black ops 😂😂
2023. jan. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Igen, köszönöm a tippeket, de egy puzzle -t, 2x kirak, és nem érdekli tovább....míg egy PC játékon több autó van, több szerelési lehetőség.

A PC-t egészen jól kezeli a gyermek (táblagépet annyira nem szereti), annak ellenére, hogy nem tud még olvasni.

Igen, a gépben nincs VGA, mert nem Sun City és egyéb játékokra lett összeállítva, hanem, hogy a későbbiekben kiszolgálja kb. 8. osztályos koráig, vagyis tanulásra szántuk, mint most. Jelenleg on-line játszik egy az irányokat fejlesztő - és 10 számkörben számoló játékkal. Élvezi, bár még többször elakad...

Valahol már láttam olyan játékot, ahol rávitted az egeret a villáskulcsra, majd a kerékre és lecserélte a kereket. Ilyen egyszerű(bb) játékot keresnék...még akár on-line is jó lehet. Köszönöm!

2023. jan. 22. 22:34
 5/10 anonim ***** válasza:

Elmondani sem tudom, hány sebből vérzik a kérdésed.

De, egy dolgot mégis kiemelnék:

"Olvasni még nem tud, én pedig sajnos nem tudok ott lenni vele mindig!"


Te tényleg úgy érzed, rendben van az, hogy egy 5, azaz ÖT éves gyerek felügyelet NÉLKÜL számítógépezik? És még kifejezetten rá is akarsz segíteni, hogy boldoguljon nélküled, mert te nem érsz rá foglalkozni vele?

Tényleg nem érzed, mi ezzel a gond?

2023. jan. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

"Elmondani sem tudom, hány sebből vérzik a kérdésed.

De, egy dolgot mégis kiemelnék:

"Olvasni még nem tud, én pedig sajnos nem tudok ott lenni vele mindig!"

Te tényleg úgy érzed, rendben van az, hogy egy 5, azaz ÖT éves gyerek felügyelet NÉLKÜL számítógépezik? És még kifejezetten rá is akarsz segíteni, hogy boldoguljon nélküled, mert te nem érsz rá foglalkozni vele?


Tényleg nem érzed, mi ezzel a gond?"


Köszönöm a sok okos kioktatást, és örülök, hogy rengeteg ember ráér, napi 24 órában ott lenni a gyerek mellett - és még köztük is alszik(!), mert meló nélkül is és persze otthoni házimunka nélkül is (bejárónővel) csodásan zajlik az élete és kőgazdag! Ja, és "jelencsééé fő a GYÁMÜGYÖN ézé!".

A kérdésem akkor tárgytalan! -és azért játszik ilyennel, mert nagyobb iq -val rendelkezik 5 évesen, mint a kioktatós válaszadók!

Mégegyszer köszönöm a kioktatást és azt, hogy válaszoltak a tényleges kérdésemre!

2023. jan. 23. 14:40
 7/10 A kérdező kommentje:

Kaptam segítséget, igaz nem itt!


Memória & Logika => (egy PC játék) 4 - 8 éves kor?! Megvan az életkor?!

[link]


Máshol sokkal segítőkészebb emberek vannak mint itt a sok tudorka!

Igaz, tényleg nem autos játék, de majdcsak akad olyan is...


Közveszélyes Kontár sajnos igaz, tényleg kell egy közepes VGA...

2023. jan. 23. 15:04
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért kérdező és az összes jelenlévőnek semmi humomérzéke az màr a pontozàsból kiderült. A gyerkőc legalább bele fog illeni a tàrsadalomban ő is egy befàsult valaki lesz. Grat nektek
2023. jan. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Car MEchanic Simulator ha autószerelés kell, az elég jó.
2023. jan. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

5 éves kisgyermeknek nem hiszem, hogy erre lenne szüksége. Persze más kérdés, hogy mi köti le. Én 5 éves koromban rajzoltam, mese lemezeket hallgattam, legóztam meg az udvaron játszottam a sok hasonló korú barátommal. Persze kockultam is amennyit abban a korban lehetett C64-es vagy Enterprise számítógépeken, meg a kvarc játékokon.


Ha annyira magas az IQ akkor javaslom a Rubik Kockát, azzal is sok mindent meg lehet tanulni, különböző társasjátékokat, sakkot és hasonló IQ fejlesztő dolgokat.


Csak azért mert nem tudsz vele ott lenni ne bámuljon egy monitort, meg verje a billentyűzetet. Nem mondom, hogy ne csinálja, de ne minden áron és ne mindig. Felnőtt korában ülhet eleget még a gép előtt.....

2023. jan. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!