Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Be lehet cserélni másik...

Be lehet cserélni másik játékra a karácsonyra kapott társasjátékot az áruházban?

Figyelt kérdés
Kaptam karácsonyra egy Activityt és hát nem tudom mit csináljak vele, mert ezt már eleve 2en nem lehet játszani, esélyem sincs használni. De úgy voltam vele nem bántom meg az illetőt akitől kaptam, hát "örültem neki". De most eszembe jutott hogy belehet ezeket cserélni blokk ellenében. Felhívtam a Regiot ahonnan vette az illető, mert én felbontottam a játékot (belenéztem) de semmihez nem nyultam hozzá, a kártyák is levannak zsírozva benne, becsomagolva stb, én csak annyit csináltam hogy azt a külső átlátszó fóliát leszedtem róla, belenéztem, és el is tettem a szekrénybe. Ezt elmondtam a hölgynek a telefonba de azt mondta így nem tudják visszavenni. Lehetséges ez, vagy csak le akart rázni? Kicsit nehéz elfogadnom a tényt hogy ennyi jogom se jut Segítsetek, van erre valami szabály, törvény, amire hivatkozhatok? Vagy igaza volt az eladónak?
2008. dec. 27. 11:50
 1/4 anonim válasza:

Szia!

Általában csak bontatlan csomagolást vesznek vissza, de azt is csak akkor, ha a termék hibás.


ha felbontottad már nem fogják visszavenni!!!


Próbáld meg eladni vaterán, bolti ár alatt!


egyébként milyen típusú társasjáték? mármint melyik kiadása az activitynek?

(mert lehet,hogy engem érdekelne, mennyiért adnád el és még megoldható lenne az átvétele Budapesten, december 30-áig?)



köszönöm buék

2008. dec. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia! Ez az a fajta activity ami csak felnőtteknek való, erotikus kártyák is vannak benne (2 pakli) meg van hozzá időmérő.

Hétfőn megyünk a Regioba, és megpróbálkozunk becserélni. Ha nem sikerül és tényleg érdekel akkor megoldhatjuk. Párom 8ezerért vette, most beszéltem vele telefonon, 6ért odaadnánk, csak az a baj hogy mi messze lakunk Pesttől. Viszont a Teszveszen fennt vagyok több mint 200 adásvételem van, gyakorlott eladó vagyok, így ha felteszem oda és te leütöd, akkor jogilag levan védve az aukció és így nem kell féltened a pénzed. Viszont a postát neked kéne állnod, ami csomagként 830 forint.

Ha érdekel a dolog akkor szólj és hétfőn megkereslek, ha nem sikerült becserélni a játékot!

2008. dec. 27. 17:14
 3/4 anonim válasza:
köszönöm, akkor nem aktuális, sok sikert kívánok a becseréléshez. :)
2008. dec. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2008. dec. 27. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!