Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Létezik ilyesmi pc játék?

Létezik ilyesmi pc játék?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Olyan rp, multi player játékot keresek, amiben 1 karakterrel vagyok, és lehet szintelgetni benne, kereskedni, ültetni, házat építeni, mászkálni. Előny, ha vannak benne küldik, és nem a fő eleme az öldöklés.

Az egy külön öröm lenne ha, középkorban játszódna.

Ha valaki ismer ilyesmit, vagy ehhez hasonló játékot, ne tartsa magában ☺️

21/L



2023. jan. 27. 14:08
 1/6 anonim ***** válasza:

FFXIV?

[link]

2023. jan. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi, ránézek!

Szívesen várok még ötleteket

2023. jan. 27. 14:24
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

My time in Portia talán.

Black Desert élet szimulátor (50 felett)

Stardew Valley, bár ott nincs annyira küldi.

Medieval Dynasty, de ott is elég kevés a küldetés, viszont elég szabad kezet kapsz csak győzzed éjjel a vadállatokat visszaverni :D

Life is Feudal - Your own, azt tudni kell hogy a játék fejlesztését elég rég abbahagyták, szóval ha valami bug vagy hasonló van, akkor max a steam műhely modjai ha segítenek rajtad, de talán ez az egyik legkomolyabb survival középkori téma.

Kingdom Come - Delirevance, tipikus RPG, az egyik legjobb középkori szimulátor, építés nincs (vagy nem volt, amikor én játszottam vele, valami saját házat lehet már szerezni), viszont elég sok harccal kapcsolatos dolog van benne, de nem feltétlenül ebből áll az egész. Lehetsz herbalista aztán egész nap szedhetsz virágokat.

2023. jan. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Grow - Song of Evertree, kifejezetten pihentető játék, én eddig harcot nem láttam benne (max amikor a bogarakat üldözöd hogy elkapd őket). Félig-meddig farmolós, félig város építő és irányítóféle, szintezés ahogy láttam nincs, küldi is a fő szálon kívül elvétve, főleg hozzál ezt, csinálj azt fajták.
2023. jan. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Oldschool runescape vagy Runescape 3 mindent lehet benne amire vágysz.
2023. jan. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, hogy a WoW ilyen.
2023. márc. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!