Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik a legjobb MMORPG játék?

Melyik a legjobb MMORPG játék?

Figyelt kérdés

Jelenleg melyik? A WOW nagyon nem jött be.


Szóval valami más kéne.


De nem tudom mivel játszanak a legtöbben. Főleg olyan kéne, ahol nem csak gyerekek játszanak. Sőt, leginkább felnőttek. De persze nem a tartalma miatt, hanem a története miatt.


2023. jan. 31. 17:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem nagyon van már olyan nagyobb cím, az mmo mint divat igazából 2010 környékén volt a csúcson, azóta már más stílusok amik nagyon mennek. Magyarul a wow-nál csak kisebb táborral rendelkezőket lehetne már mondani, és wow-ban sem olyan a közösség már mint régen, mikor esténként raidelés akár 25 emberrel stb.
2023. jan. 31. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Guild Wars 2 szerintem megér egy próbát, casual friendly, jó a közösség és a játékmenet is.
2023. febr. 1. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tudom ajánlani még a Final Fantasy XIV-t, történet szempontból is nagyon jó, illetve tartalom is van benne bőven. Nagyon sokan játszák, és nem nagyon tapasztaltam eddig még toxikus viselkedést.
2023. febr. 3. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!