Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha más oldalon veszek Steam...

Ha más oldalon veszek Steam játék kulcsot amin amúgy gyárilag van Magyar nyelv akkor is benne lesz a Magyar?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy például a God of war eleve rendelkezik Magyar felirattal amit ugye Steam-en ír is. Na már most ha ezt a játékot nem Steam-en veszem meg hanem például G2A-an és aktivalom Steam-en akkor ugyanúgy ott lesz a listán a Magyar nyelv?
2023. febr. 1. 08:16
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
A Steam áruházból vagy külső oldalról beszerezett kulccsal aktivált játék között nincs különbség. Csak máshogy vetted meg ugyanazt a dolgot. A digitális kulcs nem több annál, mint egy kódsor ami kiadja a rendszernek a parancsot, hogy az áruházból (vagy adatbázisból, amit az áruház is használ) azt a játékot adja a fiókodhoz.
2023. febr. 1. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az egyetlen kérdés hogy mikor fogják bannolni a kulcsod. Mert elég sokszor ügyeskedve veszik és úgy adják tovább.
2023. febr. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Őszintén szólva én évek óta csak Steam-en kívül vásárolok. (Kivéve ha nagy leárazás van) Egyetlen problémám sem volt még. :D Csak ebben a Magyar dologban nem voltam biztos.
2023. febr. 1. 13:20
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha a steam kulccsal olyan játékot aktiválsz, amiben van magyar nyelv, akkor természetesen megkapod. Arra figyelj lehetnek különböző verziói, pl sima alap játékban nincs magyar, GOTY kiadásban meg van.
2023. febr. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!