Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van nektek otthon Planet Zoo,...

Van nektek otthon Planet Zoo, Prehistoric Kingdom vagy Jurassic World Evolution?

Figyelt kérdés

Nekem Planet Zoo van, ráadásul az összes DLC-vel együtt. Az eddigi legjobb állatkert építős játéknak tartom, bár a Zoo Tycoon-ön nőttem fel.


A másik kettő nincs meg, de inkább a Prehistoric Kingdomot vásárolnám meg, mivel az tudományosan nézve hitelesebb, mint a Jurassic World Evolution, ráadásul a gyermekkorom egyik sorozata, az Ősvilági kaland (Prehistoric park) ihlette.


Ha valamelyik ezek közül meg van nektek, akkor írjátok meg! Meg persze a játékról alkotott véleményeteket se felejtsétek el leírni!



#Jurassic World Evolution #Planet Zoo #Jurassic World Evolution 2
2023. febr. 1. 17:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem mindhárom (négy, mert a JWE2 is) megvan, az összes dlc is.

De én a legtöbbször csak ezekkel játszok és csak ritkán veszek meg más játékokat, így belefér.


Szerintem a maga módján mindegyik egész jó és szórakoztató. JWE2-ben könnyű építeni, jóval egyszerűbb játék. A Planet zoo sok időt felemészt, mert nagyon lassan lehet építeni, ezért akkor tolom, ha több időm van és kipihentebb vagyok. A Prehistoric kingdom szintén időigényesebb, viszont még nincs kész, ezért jelenleg abba fektetem a legkevesebb energiát.

2023. febr. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
41%
Planet Zoo megvan tavaly május óta, de még nem telepítettem. Októberben a Planet Coaster-t igen, és kb. ugyanarra a sémára épülnek az ilyen játékok (főleg ugyanattól a fejlesztőtől), csak a téma más (és ahhoz igazodnak az objektumok, a vidámparkosban játékokat raksz le, az állatkertben kifutókat). 8 óra után meguntam, azóta nem is néztem vissza. Talán pont azért amit írnak is, hogy a játék lassan épül fel, és ha rosszul kezded el menedzselni és türelmetlen vagy, akkor vagy elkezd gazdaságilag összeomlani, vagy csak ülsz és vársz hogy végre legyen már pénz a következő tárgyra. Ez inkább vontatott, unalmas és stresszes, mint szórakoztató.
2023. febr. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!