Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hol lehet eladni Budapesten...

Hol lehet eladni Budapesten régi konzolokat de működőképeseket?

Figyelt kérdés

2023. febr. 2. 08:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Az interneten.
2023. febr. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Üzletekre gondoltam mint például bizományi bolt,látom te se vagy a legnagyobb éles kés a fiókban…
2023. febr. 2. 11:41
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
"legnagyobb éles kés a fiókban" :D :D :D
2023. febr. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Értelmetlen boltba vinni, mert nagyon leverik az árát, ők is nyerni akarnak rajta. Inkább menj fel hardver apróra és add el te magad.
2023. febr. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Corvin kör út 4 szám alatt azt mondták hogy lejárt lemez, A Fat Ps3 potom pénzekèrt 15.ezer forintért mondtam azért már Ps2 lehet kapni, mondtàk hogy nem kell màr senkinek unalmas régi…
2023. febr. 2. 15:49
 6/8 anonim ***** válasza:
jóvan
2023. febr. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Krisipoke ***** válasza:

Én is csak azt tudom mondani, hogy érdemesebb internetre felrakni. Én dolgoztam konzolboltban, és tudom, hogy nagyon nyomott áron veszik csak meg. Olyan árakon, hogy mondjuk másfélszer annyiért neten ugyanolyan gyorsan elviszik.

A boltnak annyi az előnye, hogy ha nem akarod hirdetgetni, hanem egyben meg akarsz szabadulni mindentől, akkor általában átveszik játékokkal, mindennel. Viszont ha nem annyira sürgős eladni, akkor külön-külön netes eladással akár a többszörösét is össze tudod gyűjteni.

Nem kell azért azt remélni, hogy ebből fogsz meggazdagodni, de ha mondjuk megnézed, hogy mások mennyiért adnak olyan cuccokat, amit te is szeretnél, és valamivel kevesebbért rakod fel, az még garantáltan több lesz annál, mint amit egy bolt adna, de valószínűleg tőled is fogják a leghamarabb megvenni a neten, ha te adod a legjobb áron.

2023. febr. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
2db van 35. Ezerért van fent full pakkban mindkettő és közel 2hete, csak a hülyék találnak meg csere érdekel?! Rá fizetéssel és küld egy 10-15cm plüss kutyát meg Női eplilátort🤣🤣🤣…
2023. febr. 3. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!