Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Kinek mi a véleménye a Far...

Kinek mi a véleménye a Far Cry 5-ről?

Figyelt kérdés
Már harmadszor játszom újra, egyszerűen nem bírom megunni! Szinte semmi rossz dolog nics számomra amit fel tudnék bent sorolni (kivéve a túl hosszú loading screent). Mondjuk ez lehet csak azért van mert ez volt az első Far Cry játékom, mert sok helyen uncsinak, meg túl könnyűnek találták. De ti mit gondoltok róla?

2023. febr. 3. 17:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem kifejezetten unalmas. Én játszottam a 3-al és a 4-el is és meguntam az Ubisoft formulát. Sok felesleges mellék küldetés, bázis foglalás és toronyba maszás, ráadásul a fő küldetések sem jöttek be. Ezenfelül a helyszín is sokkal unalmasabb, mint a 3 vagy 4-ben.
2023. febr. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyedül az nem tetszett benne hogy ha túl hamar eléred a terület maximális szintjét akkor beadja a boss küldit és kimaradnak az előtte lévő opcionális küldetések. Ráadásul az lenne logikus, legalábbis én minden játékban a mellékküldiket csinálom először de itt pont fordítva van hogy a sztorit kell csinálni először mert ha sokat mellékküldizel akkor szerzed az xp-t és kimaxolódik idő előtt a terület, emiatt többször újra kellett kezdenem a játékot.
2023. febr. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Sose felejtem el az egyik opcionális küldetés hogy minden üzemanyagtároló tornyot fel kell robbantani a térképen, és miközben repülőben ültem már kimaxolódott a terület és adta volna be a boss bejátszást ezért nem szállhattam le de már elkezdett flashelni meg szédülni a karakter, és úgy keresgéltem órákig a tornyokat a levegőben hogy így émelygett a karakter a végére már én is rosszul lettem :D ugye amint leszálltam jött a bejátszás és a küldit utána már nem lehetett volna megcsinálni
2023. febr. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egynek jó volt, igazából tudtam mit kapok csak más környezetben. De ha már a fantáziát keresem bennük azért a Blood Dragon és a Primal valahogy jobban bejött mint az átlagos részek.
2023. febr. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!