Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sokan miért szidják az Otherwo...

Sokan miért szidják az Otherworld-öt,és Zoly-t?

Figyelt kérdés

Fel vagyok iratkozva a csatornájukra,szinte minden videót megnézek,valamint bele-bele lestem a stream-ekbe is,amíg voltak. Amit ezekből láttam,az alapján Zoly szimpatikus nekem. Természetesen volt olyan,amiben nem értettem egyet,de ennyi.


Nem vagyok elvakult rajongójuk,mert persze,senki sem hibátlan,de mire fel a nagy utálat?


Valaki említette,hogy a DS 3-at lehúzták,majd letörölték a videót.


Ez akkor egy másik,átfogalmazott videó?

https://www.youtube.com/watch?v=3lzW0YTkZtM


Nem kötekedni szeretnék,tényleg kíváncsi vagyok. Köszi a válaszokat előre is!



2023. febr. 6. 21:28
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Ez a mémmé vált DS videó: https://www.youtube.com/watch?v=-xNOc4HwWJs&t
2023. febr. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem azoknak van bajuk akik a régi Otherworldöt szerették még mindig nem tudják elfogadni hogy Zoly mellől elmenekültek az emberek és most már ő viszi egyedül a csatornát.
2023. febr. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a linket! Akkor benéztem,nem a DS 3 volt az,amit lehúztak. Itt SaS kicsit elszállt,de amúgy alapjáraton Őt is bírtam.
2023. febr. 6. 21:52
 4/26 A kérdező kommentje:
#2 Ez nekem is feltűnt,hogy egyszer csak eltűntek mellőle az emberek. Nem is nagyon értettem,de a háttérben lehetett valami akkor.
2023. febr. 6. 21:54
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

ez nem most kezdődött, hanem már vagy 10 éve. Akkoriban teljesen amatőr módon "teszteltek", főleg olyanok akik nem is szerették vagy nem is értettek az adott játékhoz, és kb mindent lehúztak, élen azzal a Shirin-el. Aki hallgatta a filmbarátok podcastet régen, annak tagja volt akkor Zoly, hát ott is kb az összes filmet lefikázta, és a játékokkal is így volt :D


Aztán meg szétesett a csapat, elmondások alapján Zoly bizniszként akarta kezelni a csatornát, és már nem haveri társaság lett hanem mint egy munkahely, basztatni kellett az embereket hogy hozzák a kötelező teszteket, akkor ebből vita lett stbstb... Aztán lettek új tagok akik elég gyorsan el is tűntek, és kb zoly lett egyedül az egyetlen ember az OW-ben, és a mai napig vívja a haláltusát az egésszel, már évekkel ezelőtt abba kellett volna hagyni a pcsába, mert ennek így semmi értelme. Zoly túl öreg már ehhez az iparhoz, qrvára unja, ide fiatalok kellenének akik még tudnak lelkesedni a játékokért és nem csak a szájukat húzni.

2023. febr. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem, a Dark Souls első része volt az, amit lefikáztak, aztán mikor rájöttek, hogy rajtuk röhög az egész internet, akkor gyorsan törölték, de az internet nem felejt...

https://www.youtube.com/watch?v=-xNOc4HwWJs

Amikor indultak, pont azért volt Másvilág a csatorna neve, mert elhatározták, hogy nem lesznek olyanok, mint a fizetett újságírók, akik pénzért mindent körbenyálaznak, ők bizony meg fogják mondani, ha gond van az adott játékkal. Csakhogy a magánvéleményük annyira eluralta a teszteket, hogy az már a hitelesség rovására ment. Lásd a Dark Souls-t, amit "csak azért istenítenek, mert nehéz, közben meg egy SZ*R!". Vagy a CoD Infinite Warfare-t, amiből kiderül, hogy másfél óránál többet nem játszottak a single résszel, a multiba meg bele sem néztek, de azért hazudoztak róla tíz percet. Aztán hazudoztak még ezerrel egy csomó más témáról is, és mikor lebuktak a hazudozással, megindult a törölgetés és bannolgatás.

Zoly meg egy hisztis, üldözési mániás nagyra nőtt csecsemő, ennyi.

[link]

[link]

2023. febr. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

#5 Filmbarátok-at nem szoktam hallgatni,de akkor már értem,miért mondják,hogy szinte mindent lehúz. Bár vannak filmek/játékok,amit dícsér,ezt meg kell hagyni neki.


A belső dolgaikról sem tudtam,de megértem a többieket,ha egy idő után leléptek.


Zoly-t nem tartom ehhez öregnek. Tudom,nem magára az életkorára értetted,hanem arányaiban a területhez,de szerintem itt max csak a kiégés lesz az ok.

2023. febr. 6. 22:01
 8/26 A kérdező kommentje:
#6 Köszi a linkeket,el fogom olvasni a cikkeket. Valóban,ildomosabb lett volna egy külön vidóban rendezni a közönséggel a dolgokat. De komolyan,ilyenért volt bannolás? Az szép.
2023. febr. 6. 22:05
 9/26 anonim ***** válasza:
85%
#7 én is öreg vagy az iparhoz, kiégtem én is már, és ez az általános tendencia szinte mindenkinél. Van pár egyén, aki a mai napig HC gamer, pl Grath a checkpoint podcastből, vagy Sasa, de a legtöbb gamer elkezdi 10-12 évesen is ahogy én, vagy még korábban, és mire jön az egyetem meg utána család stb... már nem is lesz se ideje rá, se kedve annyira. Mármint ha nem kocajátékos, én kb mindent kipróbáltam, van ps1em,ps2,ps3,ps4,xbox classic,xbox 360,xbox series s, psp, nintendo wii, nintendo switch... nagyon újat már nem tudnak nekem mutatni játékok :D Itt ez a Hi-Fi Rush pl, jópofa játék, de nekem már 2 óra után baromi unalmas, az Uncharted játékok is qrva unalmasak voltak mert állandóan csak lövöldözni kellett, ez a baj hogy átlátok már a dizájnokon, és tudom mi fog következni, pl a Spiderman Miles Morales-ben annnnnnyira unalmas volt hogy arénaharcról arénaharcra mentél, úgy éreztem hülyének néz a játék, Bioshockal is ez volt a bajom, régen még eltudtak varázsolni az ilyenek, ma már nem nagyon...
2023. febr. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
78%
Én Kinsont nem bírom annyira, sokan azt mondják hogy ő viszi most a hátán a csatornát a Gorefestel hát nagyon nem értek egyet. Zoly videói még mindig milliószor minőségibbek, a Gorefest gyakorlatilag reakcióvideók és Kinson elmondja amit a képen látunk, megfűszerezve pár kicsit sem vicces proli szélsőjobber, esetleg szexista poénnal.
2023. febr. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!