Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mièrt tesz be a Pupg lvl500-so...

Mièrt tesz be a Pupg lvl500-sokhoz?

Figyelt kérdés
Kicsit fájó, hogy lvl 24-eskènt mindig összefutok egy 500 assal, ha 4 en megyünk akkor meg 2-3 lvl 500 asba ès esèlyünk sincs ellene. Van olyan játèkmód, hogy kiválogatja szintileg? Mert így számomra èlvezhetetlen a játèk.
2023. febr. 12. 07:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez az online játékok egyik átka. Vannak emberek akik több ezer, több tízezer órákat tolnak egy játékba és ha kidugod a füled a fal mögül, már beadja neki a fejlövést, mert egy szitakötő szárnyát is lelövi 2000 méterről pisztollyal.

Tudtommal amúgy egy játék se válogat szintek alapján. Én ezért hagytam abba a CS-t, mert kikapcsolódni akarok, nem azt, hogy lépek kettőt és leszakították a fejem.

2023. febr. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igwn ez a golyófogó poszt nekem se nagyon fekszik... :(
2023. febr. 12. 22:25
 3/3 anonim ***** válasza:

Ezek ellen az tud működni valamennyire, ha barátokkal játszol, közben beszélgettek és van valami taktikátok. Ha egy-két embert ki is fektet egy ilyen profi, a többiekkel már nem fog bírni akár mekkora spíler vagy legalábbis kicsi az esélye.

A másik lehetőség, hogy leszrod ha lelő, kivárod az újraéledést és játszol tovább.

2023. febr. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!