Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nem lehetne egy Honfoglaló...

Nem lehetne egy Honfoglaló szerű játékot csinálni?

Figyelt kérdés

A Honfoglalót 2013-ban el***ták és egy ideje már nem is megy PC-ről emulátor nélkül. 2011-ben indult egy másik kezdeményezés, az Adaugusta, ahol Magyarország térképe helyett a Római Birodalom térképén lehetett harcolni:

[link]

Nem volt rossz, de sajnos megszűnt. Nem lehetne egy ilyet csinálni megint?



2023. febr. 15. 20:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Jó kis Honfoglaló pótlék: https://www.kvizlabirintus.hu

Más a játékmenet, de nekem nagyon bejön, hogy van kerettörténet, kalandozni meg fejlődni lehet, ugyanakkor a kvízen van a hangsúly.

2023. febr. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
#1: Na jó, de én a régi Honfoglalót vagy Adaugustát akarom. Csak nosztalgia miatt, egyáltalán nem játszom már kvízes játékokkal.
2023. febr. 15. 20:52
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Mobiltelefonon nem jó? Ott még van Honfoglaló Triviador néven applikációként, a játékmenet tulajdonképp ugyanaz, a lényege nem változott.
2023. febr. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#3: Soha nem csipáztam az új honfoglalót, csak a 2013 előtti verziót. Elég sokat változott a játékmenet, ugyanis régen nem voltak segítségek.
2023. febr. 15. 20:58
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Jaj én is imádtam a régi Honfit, és az új annyira gagyi, meg hogy csak telón lehet, borzalmas, el van rontva, bárcsak visszahoznák a régit! Ott legalább voltak barátaim is. És nagyon jó kérdések voltak meg csaták, meg társfoglaló is volt rajta. Azóta én se játszom, csak ilyen szavazó meg ilyen kvízpart ilyenek, de meg se közelítik meg tök más.
2023. febr. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Jó rég volt az hogy nem voltak segítségek. A mobiltelefonos verzió előtt sok sok évig mentek segítséggel, amik egyebkén elég jól ki vannak találva.
2023. febr. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehetne. És nem is lenne olyan nehéz. Csak jogilag ne legyen megfogható, ne lehessen ráfogni, hogy másolat, illetve ami a legnagyobb probléma: valahonnan szerezni kellene játékosbázist. Hiába sikerül az eredetinél is jobbra megcsinálni, még a mobilos verzióból kiábrándult felhasználókat sem lenne egyszerű átcsábítani.
2023. febr. 16. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 NTBS ***** válasza:
100%
Lehet, csak kell néhány ember, aki időt energiát tesz bele.
2023. febr. 16. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!