Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen online játékkal éri...

Milyen online játékkal éri meg játszani ilyen preferenciákkal?

Figyelt kérdés
2015-ben wowoztam taurin, még cata volt. Élveztem a dungeonoket stb-t, a karakter fejlődést, szakmázást és társait. Van valami mmorpg amit megéri játszani és nem toxikus a közeg?
2023. febr. 17. 21:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

24 vagyok, én 2010 körül tauriztam, aztán volt egy Warmane meg Sunwell korszak is, League of Legends az 2012-2017 között folyamatosan ment, 2010 körül World of Tanks, 2015 Hearthstone, 2015-2017 CSGO.


Gyakorlatilag középiskola alatt amint hazaértem táskát bevágtam az asztal alá, délután 2-től este 10-ig nyomtuk heti 6 nap 8-10 órában a játékokat. Ráadásul mindezt úgy, hogy 6-kor keltem, a vonaton írtam meg a házit vagy tanultam felelésre. Konkrétan így volt 3-4 közötti átlagom, semmi értelme nem volt se az iskolának, se a gépezésnek.


Egyetem alatt fokozatosan leszoktam a videojáték függőségről, nyáron tervezek új gépet venni, hogy a Witcher 3-at végigvihessem.

Amúgy online már egyáltalán nem érdemes játszani, 2013-2014 között volt a csúcson az egész, akkor még a League of Legends community sem volt toxic, CSGO-ban a hackerek ellenére tök jó volt a közösség.

Most a battleroyal játékok mindent elrontottak, pláne hogy zéró tolerancia van chat-en, bárki bereportolhat a semmiért és még bant is kapsz mert a AI kezeli a supportnak írt leveleket is, szóval nem tudsz felmentést kérni sem.

2019 óta értelmetlen online multikkal játszani, habár visszagondolva a gimis éveimre, inkább valami hobbival kellett volna foglalkozzak gépezés helyett.


MMORPG-ből 2024 év végén érkezik a Runeterra, ugye ez lesz az amit a Riot Games bejelentett még 2018-ban, de csak tavaly kezdték el fejleszteni, ha minden jól megy és a csúszást belekalkuláljuk, akkor 2025 nyarán kiadják. Annak lehet lesz olyan hype-ja mint 2004-ben a WOW-nak. Szóval arra érdemes lesz figyelni.

Single player-ből én a Witcher 1 remake-et várom, azt szintén 2025-ben tudom elképzelni. Addig szerintem koncentrálj az tanulmányaidra, gyűjts pénzt jobb gépre. MMORPG-re még várni kell pár évet, most a sok zoomer miatt a battleroyal még mindig hódít...

A 2011 volt a legjobb, a jó kis bukkit szerveres korszak.

2023. febr. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Final Fantasy XIV, amit tudok ajánlani. Nagyon sok minden van benne, és egyáltalán nem toxikus a közeg, sőt.
2023. febr. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!