Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha, kiraktatok egy puzzle-t...

Ha, kiraktatok egy puzzle-t utána visszarakjátok a dobozba? Vagy kirakjátok a falra?

Figyelt kérdés

2023. febr. 19. 10:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Dobozba.
2023. febr. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Vissza a dobozba.
2023. febr. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 harebell ***** válasza:
100%
Ha még szeretném kirakni, vissza a dobozba. Ha már nem, vagy kiteszem a falra, vagy eladom/elcserélem.
2023. febr. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a kaleidopuzzle-ket szeretem, azoknak sok megoldása van.
2023. febr. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én többnyire az asztalon hagyom kirakva kb 1 hétig is akár, aztán megy vissza a dobozba. Ha viszont lenne egy akkora üres falam amire ráfér egy 4.000 darabos antik-térkép puzzle vagy a Gyönyörök kertje puzzle akkor valami üvegezett keretben ragasztva felraknám a falra.

Csak ebben az esetben a tükröződést kéne valahogy megoldani.

2023. febr. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szetszedem, viszont tobbszor ki is rakom. Egyedul a Mona Lisanal ereztem kesztetest, hogy felragasszam valamire, de megis szetszedtem. Sok puzzle-om van, es masodszorra sokkal konnyeb, de olyan jo erzes ujra es ujra kirakni egy kepet. Plane amiket en valasztottam.
2023. ápr. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ugyanitt kerdezem, aki puzzle imado, nem faj iszonyuan a nyakatok, mert mereven elore kell hajolni? Vagy egyszerre nem sok idot toltotok vele?
2023. ápr. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A számítógépes jobb :) [link]
márc. 7. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
egyedi kirakók lesznek az OSZK-ban március 15-én.
márc. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!