Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik régi pc játék lehet ez?

Melyik régi pc játék lehet ez?

Figyelt kérdés

Ez egy régi PC játék a 2000-es évek környékéről. Annyira emlékszem hogy egy kisfiúval mászkálok aki almát eszik. talán szőke a kisfiú és 2D-s a játék.


Ennyi infóra emlékszem, de már napok óta ezen agyalok, nem emlékszem mi lehetet ez a játék



2023. febr. 20. 13:06
 1/5 A kérdező kommentje:
és ha jól emlékszem kilóg a pocakja a pólója alól mert rövid rá a póló, de ez már nem biztos :D
2023. febr. 20. 13:07
 2/5 Hintalow ***** válasza:

Hát a legtöbb ilyen osztalgia kèrdès az akkortájt virágzó böngèszős flash alapú játèkok közül kerül ki, azokból meg megszámlálhatatlanul sok volt, nincs sok esèly megtalalni ha az.

Nekem legalábbis nem pinget meg semmilyen emlèket az elmúlt 20-30 èv rendes pc-játèkai közül.

2023. febr. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Huhh gyakorlatilag havonta eszembe jut valami régi PC játék és heteket is képes vagyok eltölteni a keresésükkel, viszont a leírásod alapján nem rémlik ilyen.

Na most amivel én anno játszottam és jó lehet rá a leírás az a "The world of Billy" című játék: [link]

Ebben gyümölcsöket kellett csapdába ejteni különböző pályákon egy fúró segítségével.


Ha netán megtalálod, leírnád a címét légyszíves, mert van egy olyan játék amivel 2-3 évesen játszottam és beleégett az emlékezetembe, de már 6 éve keresem és képtelen vagyok megtalálni. Ugyan így 2D-s volt és egy szőke tüsi hajú sráccal kellett menni, lehet hogy almát is evett, az nincs meg, de rajzolt grafikája volt és ha jól emlékszem akkor ilyen nagyvárosban, magas épületben játszódott, volt hogy a tetőre is ki lehetett menni. Tárgyakat kellett keresni benne, logikai játék lehetett, kicsit ilyen nyomozós beütéssel. Szóval ha netán magadtól rátalálsz, kérlek írd le ide is a címét.


Amúgy leírom ide azokat a játékokat amiket én hetekig kerestem és maradandó élményt adtak, hátha más is keresi valamelyiket:

- Bonkheads (1998)

- Rosszcsontok 2: Kerge Filmstúdió (~2003)

- Ernest Colt: Western Shooter (~2006)

- Micro Madness (2007)

- Starsky & Huch (2003)

- Airfix Dogfighter (2000)

- The world of Billy (1997)

- Knights & Merchants (1998)


- Vulture (~2000) Ezt konkrétan 2 évig kerestem. [link]


- Tom & Jerry képregény készítő program (~2000) [link]


- Tropico 2 (2003)

- Tortuga (2003)

- Pet racer (2001)

- Pet soccer (2002) habár ezeket nem nagyon kellett keresni.

2023. febr. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#3-as vagyok, még az lemaradt, hogy aki ilyen régi játékot keres, ezen a YouTube csatornán nézelődjön, rengeteg régi PC játék fenn van, videóval, azt a Vulture-t is itt találtam meg legalább 20-30 óra keresési idő után, már kínomban google helyett a YouTube-on kerestem.


https://www.youtube.com/@GSTG/videos

2023. febr. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
The Legend Of Zelda?
2023. febr. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!