Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Keresem egy gyerekkori játékom...

Keresem egy gyerekkori játékomat (2004-2007 környékén játszhattam vele, a játék szerintem régebbi)! Nagyon kevésre emlékszem, annyi maradt csak meg, hogy az introban ilyen wipeout szerű repülő autók vátoztak át robottá. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Stratégiai játék lehetett, mert arra emlékszem, hogy ilyen repülő átalakuló cuccokkal bombáztam egy épületet. Olyasmi emlékem van, hogy el lehetett foglalni épületeket, és akkor olyan színú lett, mint az egységeid. De semmi sem biztos, régen volt. Várok minden játékot, ami akár 10 százalékban is hasonlít erre. Régen is megkérdeztem, akkor a total annihilation című játék jött fel, ami nagyon hasonlít arra, amiről beszélek, lehet hogy az is. Csak nem volt ilyen nagy felismerés érzés, szóval hátha más játék az, amire emlékszem

2023. febr. 20. 17:53
 1/10 A kérdező kommentje:
Most néztem meg a total annihilation intróját, és biztos nem ez. Az én játékomban ilyen városi környezetben, autópályákon száguldoztak az átalakulós repulő robot kocsi izék. Kb 4 éves voltam, alig emlékszem na : D.
2023. febr. 20. 17:56
 2/10 anonim ***** válasza:
Command & Conquer generals
2023. febr. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Supreme Commander
2023. febr. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ground Control 1-2?
2023. febr. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Egyik sem sajnos.
2023. febr. 20. 19:36
 6/10 anonim ***** válasza:
Ugyan jó eséllyel nem ez, de talán "Z" (igen, ennyi, 1 db betű a neve)
2023. febr. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Perimeter?
2023. febr. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Red Alertben mondjuk volt ügynök amivel el tudtad foglalni az ellenfél épületeit.
2023. febr. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Hintalow ***** válasza:

Hát az emlìtett időszak (90' èvek vège - 00' èvek első fele) az sajna pont az rts műfaj aranykora, rengeteg játèk jelent meg akkor, ráadásul azèrt ilyen fiatal korból nagggyon mások lehetnek az emlèkek, mint a valóság.


Ha mas nincs, akkor innen:


[link]


Berendezed megjelenèsi èv szerint, ès mondjuk 95-től vègignèzed a sci-fi kategóriába sorolt játèkokat.

Szerintem ìgy meglessz 🙂


Persze ha valóban stratègia volt 😅

2023. febr. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk átalakuló egység a Viking a Starcraft-ban, bár ott nincs nagyon épület foglalás.
2023. febr. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!