Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » FIFA 23 Ultimate Team kiszámít...

FIFA 23 Ultimate Team kiszámíthatatlanságot más is tapasztal?

Figyelt kérdés
Ultimate teamezek körülbelül 8 éve. De az idei (23-as) fifában észre kellett vennem azt amit ilyen szinten még nem tapasztaltam, hogy a játékosaim különböző meccseken, teljesen mások. Például squad battles meccseken kiválóak, de amikor divison rivals-t játszok akkor van hogy egy passzt nem tudnak adni, ésa hero/icon kártyák úgy viselkednek mintgha bronze lapok lennének, semmi se jön össze, egy helyben lefagynak, nem akarnak sprintelni amikor húzom a sprint kart, nem veszik át a labdát, az AI nem vált át rájuk, az AI teljesen rossz emberre vált védekezéskor, nektek mi a véleményetek erről, tapasztaltok hasonlót? Aki csak annyit mondana, ne fifázzak mert szar, annak a véleményére most nem vagyk kíváncsi ! Aktív játékosok tapasztalatai érdekelnének
2023. febr. 22. 15:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is pontosan így érzem... ha egy meccsen már az ötödik kapufát rúgom, van hogy 3at egymás után. Felívelt labdára hoznám ki a kapust, (simán elérné) de nem mozdul csak nézi. Így persze hogy befejelik/berúgják
2023. márc. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonimkutyavokXD1 válasza:
Nekem is ugyanez van némi különbséggel. Csak azt tudom ajánlani, ami nekem is bejött, hogy minél gyorsabb játékosokat használj. Nekem segített.
2023. máj. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!