Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen olcsóbb árkategoriájú...

Milyen olcsóbb árkategoriájú airsoft pisztolyt vegyek szórakozni?

Figyelt kérdés
nem valószínű, hogy airsoft meccseken használni fogom, csak itthon néha célba lőni meg ilyesmi dolgokra használnám. nem tudom ezek milyen árban vannak de egy ilyen 20-25ezer forintot szánnék rá. nem baj ha műanyag, de ne a legolcsóbb tescos műanyag legyen. az, hogy gázos vagy rugós (nem tudom mik vannak még) az mindegy, amelyik szerintetek jobb.
2023. febr. 25. 17:40
 1/2 anonim ***** válasza:

3 fajta van,

-rugós/spring, ez inkább a nagyobb erejű mesterlövész puskáknál jó,

-elektromos (AEP vagy AEG, pistol vagy gun), itt van egy akksi meg egy kis dugattyú ami sűríti a levegőt,

-gázos, ebbe egy CO palackot kell becsavarni


Én a gázost nem ajánlom, mert hidegben összemegy a gáz, kilősz fél tárat és már csak épp hogy kiköpi a golyókat. AEG jó lehet, de nagyon kérdéses ilyen árban kapsz-e most értelmeset, vagy 10 évvel ezelőtt is 25-30 ezer volt egy normálisabb AEG alsó hangon, viszont érdemes használt piacon nézelődni, hátha találsz valamit.

[link]

Ezzel egy bajom van, gravitációs a tár, de ha csak udvarban akarsz vele lövöldözni, oda jó lehet.

2023. febr. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia.

Ne hallgass #1 -re.

Springes pisztolyok semmire nem jók, sniper mellé sem.

Az aeg az nem pisztoly, hanem karabély, de azt 50-60 ezer alatt (cyma, meg ilyenek), felejtsd el.

Gázos pisztoly a legjobb, red vagy black gázzal, vagy co patronnal megy télen is. Ilyen árban? Leginkább semmit. 30-40 között használtban gondolkodhatsz (www.toywarsarmory.com)

2023. febr. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!