Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Pubg Mobile-t nyomják...

Kedves Vezető kérdése:

A Pubg Mobile-t nyomják PC-sek is?

Figyelt kérdés

PC-m és Konzolom is van, semmi bajom egyik réteggel sem, a félreértés elkerülése végett :)


Mert ha Pc-sek is nyomják, bármennyire is sokat játszottam PC-n, Konzolon, mobilon nem sok értelmét látom touch-paddal.


Szoktam venni skineket, ruhákat, stb, pont ezért kérdezem, hogy fair-play van e, vagy sem.


Kontrollert meg ezért az 1 játékért nem veszek/hordozok magammal.


Köszi!



2023. márc. 2. 13:07
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
a pubg mobile-t PC-ről játsszák, android emulátorral, mivel a mobilos verzió ingyenes.
2023. márc. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Pc n is ingyenes, konzolon is.

Van valami szűrő, hogy mobilon, ne PC-s játékosokkal mathmakingeljen?

2023. márc. 2. 16:34
 3/5 A kérdező kommentje:

*Mármint a Pubg Mobile-ban

(a szűrő), hogy fair play legyen)

2023. márc. 2. 16:47
 4/5 anonim ***** válasza:
60%
Nem igazán, amikor bejött a mobilos verzió, akkor a PC-st még meg kellett venni, ezért csinálták, hogy android emulátorral mentek fel játszani PC-ről, persze hogy a sima mobilon játszónak nincs sok esélye és szűrni sem tudod, mi alapján? Az android emulátorra olyan androidot raksz fel amilyet akarsz.
2023. márc. 3. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Akkor sok értelme nincs, pláne pénzt beleölni, ha csak céltáblák a mobilosok.

Mondjuk nem értem, hogy abban mi a kihívás, hogy

egérrel-billentyűzettel nyomják a rendes mobiljátékosok ellen :)


Szűrés alatt olyasmire gondoltam, hogy mint a Mortal- ba is, ha cheat-elt apk al fel megy az ember, azonnal bannolják.

Vagy hogy a szervereken észlelnék hogy valaki emulátorral nyomja,akkor azokat vagy bannolnák, vagy egymással párosítanák.

De akkor gondolom a szerveren csak annyit "látnak" hogy androiddal ment fel, miközben

PC-emulátorral.


A Black Desert Mobilet szoktam még játszani, de ott is kiveszem az autoplayt.


De akkor végülis az összes androidos game fair play élményét elveszik, ha jól értem. Mert habár elég jól megyek touchpaddal is,de

bill+egérrel+gamermonitorral azért

"valamivel :)" könnyebb.


Persze vannak offline játékok is a telómon, de tök jó lett volna egy PUBG a Black Desert Mobile mellé.


Akkor marad a PC-s, Konzolos verzió.


Köszi!

2023. márc. 3. 10:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!