Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Conan Exiles játékban mi a...

A Conan Exiles játékban mi a cél, illetve mit kell csinálni? (Single player)

Figyelt kérdés

Nemrég vettem meg a játékot, elég nagy a map sok lehetőség stb.

De mi a bánatot kell csinálni benne?

Fejlődgetek folyamatosan, jobb felszerelés (most járok a steel tooloknál) jó armor. De semmi küldetés, semmi irány?

Oke ott a journey, de az kb olyan mint egy tutorial, vannak különböző fajok úgy vettem eszre mindegyiknek van Boss-ja, megölöm őket, de ugyan úgy semmi nem történik, később vissza spawnolnak.

Mit jelölnek a mapon a felfedezett fehér ikonok? Oda megyek, kiiktatok mindenkit, néha felveszek egy jegyzetet aztán annyi?


2023. márc. 3. 13:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Elvileg a végcél elérni az Exiled Lands-et, amit úgy érhetsz el, hogy megalkotod a Keystone-t. Ehhez Scourgestone Piece-ek kellenek. Szóval szép lassan ezeket gyűjtögeted és közben fejlődsz. Nagyjából ennyi lenne, túl sokat nem játszottam vele, mindig nekiállok, aztán unistallom, mert - legalábbis számomra - elég kidolgozatlannak tűnik az egész.
2023. márc. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez egy sandbox játék, az a célja, hogy azt csinálsz, amit akarsz.
dec. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!