Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Steam Deck-ben SSD csere?

Steam Deck-ben SSD csere?

Figyelt kérdés

Ha megveszem a legolcsóbb Steam Decket, a 64 GB-os verziót, és beleteszek egy már meglévő Samsung 1 TB-os SSD-t, akkor lényegében élvezhetem a (játék szempontjából előnyösebb) erősségét a legdrágább verziójú Deck-nek?


Tehát akkor az én deckem és a legdrágább deck között erőben, gyorsaságban nem lesz különbség, sőt, az enyémben több is lesz a hely?


Ha így van, annak aki nem akarja a sok exclusive kiegészítőt, jobban megéri a legolcsóbbat venni, ha már van saját SSD-je?



2023. márc. 5. 20:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen SSDd van? Nem végfelhasználós csere az SSD csere, ha hozzányulsz,ugrik a garancia.
2023. márc. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Nem egészen. Ha jól tudom a 64GB-os modellbe nem tudsz NVMe SSD-t tenni, mert abban eMMC van (kisebb, lassabb, olcsóbb). Csak a két nagyobb modellben tudsz csereberélni.
2023. márc. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Remélem tudod nem rakhatsz akármekkora M.2 SSD-t bele, 2230-asnak kell lennie, a legkisebbnek. Pl ilyen:

[link]


Az általad írt 1 TB-os M.2-ők általánosságban mind 2280-asak, amik fizikailag nem férnek az eszközbe (mivel 30 helyett 80 mm hosszúak), erre mindenképp figyelj.


Ha bontod, ugrik a garancia.


Itt egy részletes leírás hogyan tudod megoldani a cserét lépésről lépésre.

[link]

2023. márc. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Lényegében igen.

Annyi "hátrányod" van a legdrágább deckhez képest, hogy neked a kijelződ kicsit más (jobban tükröződik) és a hozzá kapott táska gagyibb, de ugye normális táskát veszel hozzá, akkor mind1 is.

2023. márc. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!