Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha megveszem a Diablo 2...

Ha megveszem a Diablo 2 játékot a kiegészítőjével együtt, játszhatunk a netten egyszerre többen is ugyanazon serial alatt?

Figyelt kérdés
Például én játszok a játékal az egyik gépen a másik szobában pedig a tesóm is. Valószínűleg közös az ip cím.
2010. okt. 6. 13:02
 1/8 A kérdező kommentje:
Külön gépel egy időben.
2010. okt. 6. 13:17
 2/8 anonim ***** válasza:
sajnos nem.
2010. okt. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Neten nem, de lanon igen.
2010. okt. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Figyelj csak haver ha letöltöd és nem veszed meg akkor is tudsz jatszani vele neten, raadasul magyar szerveren.

[link]

regizel, és a szerverek->Diablo menupont alatt mindent megtalálsz.Ha nem megy irj privit

2010. okt. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
tök jó magyar tört szerver -.- biztos sokan játszanak rajta
2010. okt. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
jah képzeld sokan jatszanak rajta, és tokéletesen mukodik, és legalabb magyar emberekkel tudsz jatszani
2010. okt. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az információkat. Külön köszönet a nem hivatalos szerverért is régóta keresek ilyet de valamiért nem találtam. Ennek ellenére valószínű, hogy majd az eredetit megfogom majd venni. Évek óta nyomom a játékot és minden újratelepítéskor az első telepítendő játék a Diablo még akkor is ha nem az aktuális kedvenc. Egy idő után még is rátérek újra ha már unom az új játékokat.
2010. okt. 7. 20:17
 8/8 anonim ***** válasza:
en is igy vagyok vele
2010. okt. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!