Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy tetszik a Wo Long Fallen...

Hogy tetszik a Wo Long Fallen Dynasty?

Figyelt kérdés
Godnolkozom rajta hogy hamarosan kipróbálom. Érdekelne azoknak a véleménye akik már játszottak vele.

#játék #Wo Long
2023. márc. 9. 16:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A grafika tetszik…én az elején nem tudtam hogy soulslike játék…amiket utalok amúgy, szóval kicsit idegeskedtem vele és le töröltem…nincs motiváció benne hogy ennyit szívjak, én jobban szeretem a grindolos de nem annyira nehez játékokat…szóval én töröltem
2023. márc. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
44%
Az elden ring kimaxolta amit soulsike játékból ki lehet. Innentől kezdve be is fog zuhanni a piaca, mert az összes ilyen próbálkozás gagyinak fog tűnni. A wo long is elég gagyi, meg minden porcikáját láttuk már máshol.
2023. márc. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

huh? Nem is akar elden ring lenni, hanem a Nioh tovább gondolása. Amúgy egyszerű, ha a Nioh tetszett, ez is tetszeni fog, ha nem , akkor valszeg ez sem.


"meg minden porcikáját láttuk már máshol."

Ez az elden ringre sokkal inkább elmondható lol

2023. márc. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A Nioh mindkét részét imádtam, de ez egyelőre nagyon nem bejövős. A kínai mitológiát sokkal kevésbé kedvelem, mint a japánt, ráadásul itt még a grafika és a pályatervezés sem nagy szám. Hét órányi játék után még egyszer sem láttam olyan helyszínt, amire rácsodálkoztam volna, hogy "ez milyen jól néz ki". Nagyon nem tetszik, hogy a parry-re van kihegyezve az egész harcrendszer, ugyanis abban nagyon béna vagyok (a Sekirot is ezért nem játszottam végig).

Ami tetszik benne, az a morál-rendszer és az állandó segítők.

2023. márc. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
95€-ért félkészen (season passal) semennyire. Majd ha kész lesz, 50€-ért meggondolom.
2023. márc. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
79%
Jó nehéz, hagytam is a fenébe. :)
2023. márc. 20. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 NTBS ***** válasza:
Kicsit drága játék.
2023. ápr. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!