Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szabadulószoba unalmassá válik?

Szabadulószoba unalmassá válik?

Figyelt kérdés

Utóbbi években barátokkal eljártunk szabadulni, előtte nem voltam ilyesmiken. Nem sokszor egyébként, talán 6-7 szobában voltam összesen, de az utolsó 3 papíron a legnehezebb szintű volt és mégis úgy éreztem már, hogy elég könnyen mennek. Igazából 1 séma van mindegyiknél, csak a tematika változik, így meg olyan érzésem van, mintha ugyanazt a játékot játszanám végig. És ami beszédes, hogy nem vagyok valami nagy iq zseni, de ennek ellenére is kicsit unalmassá vált.

Más is tapasztalta ezt?

Esetleg valaki ismer olyan szobákat ami többet ad, mint egy átlag szabadulószoba?



2023. márc. 10. 23:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az átlagnak találják ki.
2023. márc. 11. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
A szabadulószobákat a kb 90-100-as IQ-jú átlag/átlag alattiaknak találták ki, hogy legyen egy kis sikerélményük!
2023. márc. 11. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2023. márc. 11. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én 1x voltam szabaduló szobában, finoman szólva akkora péklapát kezem van, hogy a feladatok 80%-át nem tudtam megcsinálni, mert nem fért be a kezem a kivágott lyukakba.

Elvileg az is közepese/nehéz volt, de úgy hogy négyen mentünk csak szórakozni benne voltunk a top 5 leggyorsabb csapatban, pedig 3-an sose voltunk szabaduló szobában, szóval jah, arra hajtanak legyen kis sikerélményed.

2023. márc. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Szerintem nekem is max 100-as iq-m lehet (sose csináltam tesztet), de még így is olyan egyszerűek voltak. Kapkodás nélkül, lomha tempóban is teljesíthetőek fél óra alatt. A legutóbbi szobában, ami az egyik legnehezebb volt állítólag, az egyik feladat valami általános iskola 4. osztályos matekfeladat volt, hát ott már mosolyogtam kínomban.


Nálatok lehet az igazság, valószínűleg nagyon az átlagra céloznak, hogy minél többen menjenek.

2023. márc. 12. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!