Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik a top 3 kedvenc videójá...

Melyik a top 3 kedvenc videójátékotok valaha?

Figyelt kérdés
Nem muszáj 3-at felsorolni lehet többet is.

2023. márc. 15. 08:38
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
77%

Azt is érdemes szerintem odaírni, hogy ki hány éves, illetve mióta játszik.

48 éves, 1986 óta játszom, Atari, C16, C64, Videoton computer, IBM PS/2 a 80-as években, utána meg PC.


Monkey island 3 - a történetvezetés, a humor, a grafika mind a mai napig egyedi és legyőzhetetlen.


Blood - legjobb filmes utalások, beteg humor, utólérhetetlen multi élmény


X-wing Alliance - legjobb történet, jó karakterek, hatalmas csaták, nem sikerült számomra eddig felülmúlni.


Cool Spot - az egyik legjobb platformer, jó zenék, kemény kihívás, azóta sem találtam jobbat.


Morrowind - a valaha volt legösszetettebb open world élmény, az egész világ él, bármit megtehetsz (pl ha képes vagy rá, az első órában megölheted a játék főszereplőit simán, tehát bárkit megölhetsz), a fejlődési módszer kiváló, a játék reagál a döntéseidre, tehát, ha csatlakozol valahova, akkor lehet, hogy máshová már nem tudsz, mert gyűlölni fognak stb...


ezek nálam a csúcs játékok

2023. márc. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
89%
Doom, Duke Nukem, Turok
2023. márc. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
78%

Death Stranding

Nier Automata

Nier Replicant

Drakengard 3

Onimusha Dawn of Dreams

Ghost of Tsushima

2023. márc. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
68%

1. Alice madness returns

2. Tomb raider 2013

3. Resident evil 6 (Sherryvel)


Mert szexuális izgalmat okoz az amikor lányok ölnek.

2023. márc. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
69%

Nem sorrendben, de ezek a kedvenceim:


Witcher 3

ARK Survival Evolved

Euro Truck Simulator 2

Subnautica Below Zero

Code Vein

Sun Haven(v2.0 Stardew Valley xD)

Graveyard Keeper

Love Tavern(igen 18-as játék)

Saints Row 4 (az eredeti, nem a mostani EPIC-es sz@r verzió)

Witchspring3 Re:Fine

Youtubers Life 2

Maneater



Ezek közt ugrálok, mikor melyikhez van épp kedvem.

2023. márc. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
82%

'90-es születésű vagyok.

Heroes III - A szimpla nosztalgia top szintre emeli ezt a játékot, életem első lan partijait ezzel nyomtuk, és amúgy is egy jól összerakott, örök klasszikus.

Deus Ex - Mindegyik részét szeretem, de legjobban talán a Human Revolutiont. A sztori, a játékmenet, a cyberpunk stílus mind nagy kedvencem.

Skyrim - Ez inkább a modokkal együtt igaz. Önmagában egy

felső-középkategóriás játéknak tartom, jo sok buggal... de az egyik, ha nem a legnagyobb modder közösséggel rendelkezik, aminek köszönhetően szinte teljesen szabad kezet kapsz abban, hogyan formázod azt a saját képedre, és egyből egy mestermű lesz belőle.

Spore - Kissé bugyuta, de az alapkoncepció kimondottan tetszett, aztán teljesen magával ragadott, amikor rájöttem, milyen szinten alakíthatod szinte az egész játékbeli világot.

2023. márc. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
91%
1-es vagyok - bizony a Heroes III az mindenben csúcsra járatta a stílust. Nem csak lanozni, de hot seat-ezni is mennyire jó volt vele, tényleg az egyik - ha nem a legjobban összerakott játék a műfajában!
2023. márc. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
88%

Vagrant Story

Bloodborne

Persona 5

2023. márc. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
82%
Nem értem itt az embereket! Mi a retkes francért pontozza le a válaszokat valaki? Mindenki a saját preferenciáját írja le, mit kell ezen lepontozni? 10-15 éves fideszközeli szülők gyerekei óberkendnek a teljes oldalon! Nekem is azért van ilyen kevés pontom, mert követik az embert..
2023. márc. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
74%
Ja a nyomorékok lepontoznak minket. Mindenkire nyomtam +1 pozitívot hogy némileg javítva legyünk. #5 válaszoló voltam.
2023. márc. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!