Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogwarts Legacy karakter...

Hogwarts Legacy karakter döntések/történet?

Figyelt kérdés

*SPOILER*


Aki játszott vele, látta már videóban, az 5-es főhősünk/karakterünk kb 15-16 éves lehet, ezzel szemben "Az ott a tiltott erdő, oda nem szabad menni, kivéve ha kell pár pókfog vagy bármi más". Aztán ott van a Greenpeace vonal, a vadorzókat halomra öljük, majd panaszkodik hogy védtelen állatokat ejtenek el, miközben kb hidegvérrel mészárolja embertársait. A goblin népirtásról nem is beszélve, még Hitler is elégedetten kacsintana, ez az kisfiam!


Csak szerintem elég combos azért ez így, vagy minden korabeli mágus ilyen tökös kis népirtó volt?:D


Egyéb iránt én jól szórakozom vele, szemrebbenés nélkül gyújtom fel a tagokat és társai, csak így történeti szempontból mondjuk nekem érdekes volt ez.



2023. márc. 15. 17:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Tekints úgy a dologra hogy amig nem használod az Avada Kedavra-t, addig csak harcképtelnné teszed az ellenségeket. Szerintem így a leginkább ésszerű.


Egyébként engem sem izgat hogy jó legyek. Ezért mentem a Slytherin-be, és használtam a főbenjáró átkokat amikor lehetett.

2023. márc. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Addig még nem jutottam el, még csak a láthatatlanság meg a felgyújtás van meg, inkább felfedezem a térképet, mászkálok mindenfele. Majd new game pluszban csinálok egy faji népírtást, hogy mire a kis Harry megérkezik az iskolába, tényleg csak fehérek maradjanak :D
2023. márc. 15. 20:11
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
#2: Hát nem jött össze, HP idejében is tele volt az iskola nemfehér nemeurópai nemkeresztény nebulókkal...
2023. márc. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem nevezhető goblin népirtásnak, azért ne sarkítsunk ennyire. Emellett, nyilván tudod, hogy a Ranrokhoz hű goblinok meg az Ashwinderek összedolgoztak (Ranrok-Rookwood) és eredetileg sokáig el akarták rabolni a karakteredet, ha így nézzük, vagy te, vagy ők, és egy nagyon komoly bűnszövetkezetről beszélhetünk, akik az iskola körüli településeknek is problémákat okoztak. Az állatkínzó Poacher meg az olykor random sötét varázslók egy plusz vonal csak melléjük, de akárhogy is nézem, az ellenség megtámad akkor is, ha kicsit távolabb vagy tőlük, de meglátnak, ők sem úgy lettek programozva, hogy ne támadjanak egy iskolásra, ha az nem provokál. Szerintem az égvilágon semmi gond nincs a történettel, bár lehetett volna érdekesebb a fősztori meg az ellenség, de amúgy meg te magad mondtad, hogy kb. 15-16 éves lehet a karakterünk, 17 évesen meg a HP világban nagykorúnak számít egy varázsló, szóval szinte felnőtt.
2023. márc. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Ez igaz.

Félreértés ne essék, én szemrebbenés nélkül gyilkolok játékokban, ahogy itt is (bár kérdés gyilkolásnak lehet-e nevezni amíg nem halálos átkokat dobálsz), csak így érdekes volt elsőre, nesze fiam, mennyé, aztán ne felejtsd el felgyújtani a népeket! :D

2023. márc. 17. 17:43
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
ez egy mese, nem a valóság
2023. márc. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
a gta v-ben hány járókelőt, rendőrt nyirtál ki, kérdező? éreztél lelkiismeret furdalást emiatt? akkor te most egy pszichopata tömeggyilkos vagy? tegyünk már különbséget fikció és valóság között! a Hogwarts fikció, Hitler nem az.
2023. márc. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nem GTA-ztam, mert nem vonz. Sose írtam hogy lelkiismeret furdalásom volna, bár ha elolvastad volna a választ amit írtam korábban látnád.

Értem én hogy fikció, csak érdekesnek tartottam, ennyi.

2023. márc. 17. 19:10
 9/9 anonim ***** válasza:
31%

oké érdekes, de az egész felvetésed rgy marhaság

a fikció nem a valóság

2023. márc. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!