Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Egy olyan ps3 ami viszi a ps2...

Egy olyan ps3 ami viszi a ps2 lemezeket vagy ps2 és ps3?

Figyelt kérdés
Én nagyon félek a sárga LED hibától…

2023. márc. 17. 10:53
A kérdező szavazást indított:
Ps3 ultimate king😎🦾
Ps3 Normal
Ps2 Fat vezeték nélküli kontroller
Ps2 és egy ps3
4 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
16%
Pc
2023. márc. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hogy meg mondta 😂, de az nem szerepelt a listámon…
2023. márc. 17. 17:37
 3/9 anonim ***** válasza:
Csak PS2+PS3 jöhet szóba, ha félsz a YLOD-tól. A korai gyártású PS3-ak a leginkább kompatibilisek (CECHA; CECHB), azokban még benne volt a teljes PS2 hardver, viszont azok a leginkább halandóak. A második generációs gépek (CECHC; CECHE) már csak részleges szoftveres emulációt tudnak, talán a PS2 GPU még bennük van. Az ezektől újabbak viszont csak szoftveres emulációt tudtan, az meg olyan amilyen.
2023. márc. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is PS2 + PS3. A PS3 semmi pluszt nem ad a PS2-es játékokhoz. Ha külön veszed legalább megoszlik a terhelés, meg az élmény is autentikusabb.
2023. márc. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
54%
Pc-re van ps2 és ps3 emulator is, egy közepes gépen is jól fut minden jaték :)
2023. márc. 18. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

#5

Én egyszer megpróbáltam elindítani egy játékot ps2 emulátorral, órákat szenvedtem vele. aztán hagytam a francba, venni fogok inkább igazi ps2-t

2023. márc. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De azért sokkal vagányabb szerintem ha ps3.-ról indulnak a ps2 játékaid én arra gondoltam hogy raknék bele 1 TB merevlemezt és akkor mindig szervízelném, mennyibe kerülhet ha elromlik és meg kapom a sárga LED.-et? Elvileg azt hallotam annyiért csinálják meg amiért már veszel egy újat magadnak…
2023. márc. 19. 23:31
 8/9 anonim ***** válasza:

egyrészt a hardveresen emuláló ps3 ritka gyűjtői darab mára, szóval drága, és az is olyan mint a korai 360-ak, hogy előbb-utóbb összexarja magát.


De a későbbi PS3-ak is tudnak emulálni ps2-játékokat, csak szoftveresen, nem tudom a módosítatlan gyári állapotú ps3 lejátsza-e a lemezeket, de a moddolt ps3-ak mindegyike tudja a ps2-ps1-psp emulációt, de szerintem még gamecube,n64 meg mindenféle mást is képes emulálni...


amúgy mi ez a szavazás? Nekimentél fejjel a falnak és amíg még kába voltál összedobtál egy szavazást? Vagy alapból ilyen levegős a rendszer a fejedben? :D

2023. márc. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A ps2 vezeték nélkül kontroller azt úgy akartam szerintem hogy egy vezeték nélküli ps2 kontrollerrel és egy ps3 bocs … medve Ya’!
2023. márc. 21. 08:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!