Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik a kedvenc lolos karakte...

Melyik a kedvenc lolos karaktered?

Figyelt kérdés

2023. márc. 21. 20:37
 1/7 A kérdező kommentje:
Nekem a Nautilus és az Illaoi
2023. márc. 21. 20:38
 2/7 anonim ***** válasza:
53%

Mikor kivel van kedvem játszani, a pontjaim is szépen eloszlanak...

De leginkább Caitlyn és Katarina jelenleg.

Kb minden seasonben volt egy kedvenc karakterem S7 óta, először Lux, utána Quinn, utána Sona, majd Miss Fortune/Senna. Az utóbbi 2-3 évben pedig keveset játszok, leginkább csak normált vagy aramot.


Szerintem ez a játék nem ugyanaz, mint régen volt. Balanceolt az sosem volt, de a régebbi seasonök sokkal jobbak voltak, már nem szeretem annyira. A sok új karakter is rendesen bekavar, egyre butább lesz maga a játék is, annyira fel akarják gyorsítani és leegyszerűsíteni a játékmenetet.

2023. márc. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Zilean, Teemo, Zyra
2023. márc. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%
Ne játssz Lol-lal, nem tesz jót az idegeknek. Sajnálom, hogy ezt tőlem kellett megtudnod.
2023. márc. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
Nekem a személyes kedvencem Xayah, nagyon szeretek vele játszani, fun karakter és jó sok sebzést is kioszt. Na meg szerintem nagyon szép kis dizájnja is van :)
2023. márc. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Nekem a Nyukad.Sokat játszadozok vele:)
2023. márc. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
90%

Én Soraka párti vagyok, mert jó vele békésen és nyugodtan hátul is játszani, vagy ha olyanom van a Q-val szét pokeolgatni az enemyt :D

Én ebben a championben találtam meg magam a leginkább.

2023. márc. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!