Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Rainbow Six Extraction pc és...

Rainbow Six Extraction pc és xbox között?

Figyelt kérdés
Sziasztok, ma letöltöttem az extraction-t és az lenne a kérdés, hogy tudnék-e pc-n játszani a barátommal aki xboxról jönne?

2023. márc. 23. 12:12
 1/2 anonim ***** válasza:
60%
Bedölött a google? Ajjaj..
2023. márc. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kösz a használható válaszod, biztos most nagyra értékeled magad.
2023. márc. 23. 14:10

Kapcsolódó kérdések:

Hogyan tudnám jobban feljeszteni magam bármelyik videójátékban?

Tudom kicsit ez így tág, de példának akkor mondjuk a Rainbow Six Siegeben

Vannak itthon olyan lányok akik játszanak Rainbow six siege-el?

Tudom kicsit hülye kérdés de még sose találkoztam magyar lánnyal r6ban

Rainbow six siege vagy insurgency sandstorm?

Melyik a jobb játék? Melyiket vegyem meg? Az insurgency van olyan híres mint az R6? Insurgency jobban tetszik de lehet hogy nehezebb mint az R6 Kezdő vagyok. Melyiket ajánljátok hogy legyen sikerélmény?

Mi baja lehet a Rainbow Six Siege-nek?

Olyan problémám lenne, hogy a játék egy jó ideje szinte játszhatatlanná vált számomra. Két féle problémával találkoztam: Az egyik, hogy játék közben teljesen véletlenszerűen egyszer csak megfagy a játék, aztán sötét képernyő. (Ez ritkábban fordul elő mostanában)....




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!