Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Age of Empires II: DE játékban...

Age of Empires II: DE játékban nektek is vannak a letöltött kapmányoknál ilyen felkiáltójelek? Mit lehet tenni? (+KÉP)

Figyelt kérdés

Régebben is már láttam ezt, nem tudom bepipázni, hogy betegye a listába, ahol ki tudnám a játékban választani, és a legjobb custom kampányok mind ilyenek. Némelyiket régebben játszottam és most felkiáltójeles az is, nem értem.


Mit lehet tenni? Van erre megoldás / fix?


Kép: [link]



2023. márc. 24. 17:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Kezdésnek csinálj 1 Steam fájl ellenőrzést. Nagy esélyel valamelyik fájl sérült lehet.
2023. márc. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem mindegyik kampányom ilyen, csak pár, és ez az idegesítő. Olvastam olyat is, hogy valami fura karaktereket tettek a címbe talán, vagy valahova a játékba, és addig nincsenek engesélyezve, míg ezeket ki nem javítják.

Ez mondom azért érdekes, mert mondjuk a Volga Bolgars kampányt játszottam régen, most meg nem jó hónapok óta...


Hogy kéne ezt a Steam file ellenőrzést csinálni?

2023. márc. 24. 17:16
 3/3 anonim ***** válasza:
Ahogy megnyitod steam-et ott a játéknál van 1 kis csavarkulcs jobb oldalt, és ott lesz hogy helyi fájlok ellenőrzése köztük.
2023. márc. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!