Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Jó játék a Cyberpunk 2077?

Jó játék a Cyberpunk 2077?

Figyelt kérdés
A Witcher 3 Wild Hunt-ot nagyon szerettem a CDPR-től, érdekelne, hogy a Cyberpunk is olyan jól sikerült?

2023. márc. 25. 14:20
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
Igen.
2023. márc. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
17%
Nem. Még hatalmas botránya is volt és konzolon vissza is vonták 1 időre...
2023. márc. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%
Én is most függöm a Witcher 3-mat. Én azt mondom, inkább told ki a witcher 3-mat mégegyszer new game+-ban ráadásul next gen patch-csel, minthogy jelenleg megvedd a cp2077-et. Már csak azért is, mert még mindég bugos, és amúgyis jönnek hozzá fizetős dlc-k. Majd esetleg ha lesz belőle complete edition vagy valami, és még kevesebb bug.
2023. márc. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
3. Még a Blood and Wine van hátra, amúgy végigvittem, de tervben van az újrázás, mert zseniális game. Köszi a tippet!
2023. márc. 25. 20:52
 5/9 anonim ***** válasza:
69%
Totál más világ, ez azért elég fontos, hogy ha a fantasy bejön nem biztos hogy a CP is.
2023. márc. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
33%
Nagyon nem. Az ígéretekkel szemben egyáltalán nem lett szerepjáték, csak egy nyílt világú FPS, némi történettel. Nekem hatalmas csalódás volt.
2023. márc. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%

#6: "Az ígéretekkel szemben egyáltalán nem lett szerepjáték, csak egy nyílt világú FPS, némi történettel."


Ettől nem lesz rossz játék, csak rossz RPG. Ugyanez van a Skyrimmel is például. RPG-nek szar, de a gameplay loop nagyon addiktív és a lore érdekes.

2023. márc. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 hollófernyiges ***** válasza:
13%
Nem váltja meg a világot, de jó kis játék (kivéve a végét).
2023. márc. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
78%

Önmagában szerintem nagyon jó kis játék brutálisan jó hangulata van és gyönyörű a város, a sztori is oké szinten van, a mellékküldik szokásosan sablonosak, de azért vannak rejtett utalások bőven.


Ha az ember utána néz az ígéreteknek, meg olyan dolgoknak, hogy még a megjelenés előtt 3 hónappal (!!) is miket hazudtak, na úgy már igencsak borzasztó a kép.


Meg inkább jobb lett volna, ha azt a kamu 3 életút dolgot be se rakják, meg nem próbálja magáról azt hazudni a játék, hogy van döntési lehetőséged.

Most az, hogy kiválaszthatod a 3 első 30 percből, hogy melyikkel indítasz az szerintem elég 0 szint, meg hogy 1-2 párbeszéd kicsit más ami igazából sehová sem vezet...

2023. máj. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!