Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem megy fel a lovardám...

Miért nem megy fel a lovardám presztízse? (Howrse)

Figyelt kérdés

Egy ideje nem foglalkoztam a játékkal és lement a legelőim termékenysége 50% alá. Volt földem ugaron, az 100%-os volt, át tettem arra a legelőt, az 50% alattiakat pedig ugarra.

Ettől függetlenül 48% a legelős részpont a presztízsnél, pedig az amúgy 90% felett szokott lenni. Van elég legelőm a bokszokhoz, még valamivel több is.

Először azt hittem, csak várni kell egy kicsit amíg felfogja a rendszer, bezártam, újra megnyitottam, ráfrissítettem, aztán bezártam az egész böngészőt és kb másfél óráig a gépem közelében sem voltam, de továbbra is csak 48%, és az egész presztízst is nagyon leviszi így, mert ez volt a legmagasabb.


Hogy vigyem feljebb? A legtöbb legelőn van traktor és itató is.



2023. márc. 25. 21:00
 1/4 A kérdező kommentje:
Update: mikor nem játszottam a játékkal, a bokszok is elromlottak, azokat is megjavítottam amikor megcsináltam a legelőket, még újakat is vettem (így is több a legelő, mint a minimum). Már nincs szabad hely, minden bokszban van ló (nem az enyémek), viszont a "Lovarda kapacitása" és a "Lovak szintje" részpont is 0%-on van, pedig be van állítva egy minimum szint ami alatt ugye nem tudnak panziózni.
2023. márc. 25. 22:43
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Naponta egyszer frissül, hajnali 5-kor. Majd holnap nézd meg :)
2023. márc. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi :D
2023. márc. 25. 22:50
 4/4 A kérdező kommentje:
Megjavult, köszi a választ :DD
2023. márc. 26. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!