Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Egy ilyen karakter Lolban?

Egy ilyen karakter Lolban?

Figyelt kérdés
Egy support karaktert keresek aki letudja stunolni az ellenfeleket.De olyan support mint pl yummi aki rendesen tud healelni meg minden de azért tudjon olyan erősebbet támadni is a stunnolásal.Tudom elég sokat akarok de hátha van.

2023. márc. 26. 17:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem nem fogtad fel mi a SUPPORT role lényege...
2023. márc. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor elmagyarázod?
2023. márc. 26. 17:56
 3/7 anonim ***** válasza:
77%

Egyébként te tisztában vagy vele mi az a "STUN"? Mert így, ahogy olvastam a leírásodat, nem hiszem.

A stun az "elkábítva", úgy írja ki a magyar kliens, angolul pedig stunned, amikor egy helyben maradsz és nem tudsz használni képességeket, summonereket sem.

A root ezzel szemben (ami a régi Yuuminak volt az ultija része, ha 3x eltalált) csak annyi, hogy egy helyben marad a karaktered x ideig. Tudsz támadni azalatt, képességeket használni.


Yuumi már nem healel, csak passzívan... És Yuumi SOHA nem stunnolt, csak rootold, de már azt se csinálja. Egy értelmetlen karakter lett belőle, de így balanceolták.


Hát amúgy talán Seraphine, neki van root, ami stun lesz, ha ultival együtt dobod rá. Ha fel van telve az a 4 kocka Sera fölött, akkor duplán megy ki a képessége. Az E ha duplán megy ki (és el is találja) akkor rootol, de ha előtte valami crowd control volt rajta (az ultija pl), akkor le is stunnolja. Jó, ez bonyolult, nem érted, ha még azt se tudod, mi az stun.


Luxozzál. Az shieldel és rootol. (Nincs stunja.)

Morgana shieldel, rootol, ha az ultijában végig benne maradnak akkor stunnol.

Annie most népszerű lett supportként is. Tudsz shieldelni és amikor feltelnek a kockáid (karakter fölött) akkor a következő képességed STUNNOL. Igen, ő stunnol, csak közel kell menni.

Nami healel és stunnol, a Q-ja, de azt nehéz betalálni. Ultival fellöksz, próbáld ki.

Renata Glascot is kipróbálhatod, ministun, de inkább ultija miatt viszik. Van shieldje és újraélesztése.

Zilean két bombával stunnol (ezt sem a legkönnyebb eltalálni). De adsz xp-t, movement speedet, van újraélesztésed. Uncsi karakter.


A heal az tök lényegtelen és már rég nem a meta része. Ha olyan fontos volna a heal, mindenki Sorakázna. De Sorakával együtt le tud oneshotolni már egy tank is, úgyhogy mindegy, van-e healered, vagy nincs!

Ha stunnolgatni akarsz, vigyél egy Leonát és nyomogasd a gombokat. Ha azt élvezed, hogy nem tud megmozdulni az enemy, akkor Morgana, Lux vagy esetleg Nautilus. Én utálom, mikor enemyben van egy Nautilus, mert fix lv3-on le tudnak oneshotolni, ha nem dodgeolom ki a szarját. :( Nautilusozzál, mert az mindig jó, bár mindig lenne egy Nautilus supportom ha ADC-zek. Az enchanter playerek (bocs a kivételnek) sokszor buták és nem csinálnak semmit, várják, hogy hozd le nekik a meccset egyedül, amíg hátul álldogálnak.

2023. márc. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%
#3 Pontosan leírta. Ezért mondtam kevered Role-okat kérdező. Ment a zöld pacsim #3-nak.
2023. márc. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Értettem mindent és tisztában voltam vele hogy mi az a STUN csak akkor ezek szerinte nincs olyan karakter amit elképzeltem,és tudom hogy yummi nem stunnol csak elég hülyén írtam le a kérdést,és köszönöm
2023. márc. 27. 15:29
 6/7 A kérdező kommentje:
És amúgy az enchanterek tényleg nagyon idegesítőek,csak amúgy azért tettem fe a kérdést mert már elég régóta tankkel mentem és kiakartam próbálni valmi újat
2023. márc. 27. 15:32
 7/7 anonim ***** válasza:

Én nautilus és yuumi support main vagyok és amit fentebb írtak championok akik közel vannak ahhoz amit szeretnél

Még amit megemlítenék talán Senna support, Q healel ha jól használod akkor healel és sebez is (jó szögben kell használni) a W meg tud rootolni és mellette mivel tulajdonképpen egy 2. adc elég erőset tud ütni, bár nem minden compba jó mert ha a topposod és jungle se tank akkor érdemesebb egy tank

A reworkolt yuumit meg most jelenleg tudom ajánlani, aki kitalálta hogy ez így balance...full apra építve nincs mana problémám és olyan vagyok mint valami pocket nidalee de akár lehetek antitank is liandryval

2023. márc. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!