Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Warcraft 3 Reforged modolható...

Warcraft 3 Reforged modolható "legálisan"?

Figyelt kérdés

Hirtelen rátaláltam a Hiveworkshopra, és találtam tök jó skineket karakterekre, csak nem tudom, hogy szabad-e ilyeneket berakni az eredeti játék fájlok közé.


Mondjuk azt se tudom, hogy hogyan kell még.

De az nem is számít ha nem lehet.



2023. márc. 28. 14:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Single player játékot úgy modolsz, ahogy akarsz. Ha online akarsz játszani, akkor lennének gondok.
2023. márc. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A skinek és a custom modelek úgy működnek, hogy 1-1 pályára kell beimportálnod őket és ott beállítod, hogy felülcsapja az eredetit.

Ha 'modolni' szeretnéd, akkor az MPQ fájlba kell belenyúlnod és ott kicserélned a base skinjét egy modelnek erre.

Abban nem vagyok biztos viszont, hogy az MPQ az nem csak model fájlokból, de skinekből is áll.

Ha komolyan érdekel, keress meg privátban.

2023. márc. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Online alatt én arra gondolok, hogy 3-man én meg két haverom egymással.

Tehát nem botok ellen. Az már "büntethető"?


Illetve nem teljesen értem a különbséget #2 a Te válaszodban a modolás és a custom skinek használata között. Mármint lehet eredetit felülírni, és lehet az MPQ file-ban turkálni is, de az eredmény ugyanaz lesz?

2023. ápr. 5. 11:41
 4/4 anonim válasza:
Igen
2023. okt. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!