Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Böngészős bolygófoglalós...

Böngészős bolygófoglalós játék címe?

Figyelt kérdés

Régebben játszottam a böngészőben egy egyszemélyes "galaxisos" játékkal,ahol bolygókat kellett foglalni űrhajós flottákkal és a bolygókon termelő épületeket kellett kiépíteni, az eltérő bolygókon különböző épületek voltak építhetőek a szerint,hogy miket lehetett rajta termelni. Pl volt ami főleg vízből és jégből állt, ott ezeket termelték ki és többnyire ezekkel termeltek áramot is ehhez,vagy napelemekkel ,vízerőművekkel stb. Volt ahol hidrogén/hélium előállítás folyt és voltak egyéb bányászati bolygók ércekre.

Ilyenek. Ezekből lehetett fejleszteni, flottát építeni és tovább hódítani. Voltak más idegen fajok is a térkép más más szegletein akikkel meg kellett küzdeni és ha végigértél megnyílt egy második térkép ("galaxis") egy feketelyukon keresztül, ahol még erőssebb ellenfelek voltak, védettebb bolygókkal és ott már az eltelt idő arányában mozogtak/fejlődtek az ellenfelek is, míg az első térképen szinte fixen voltak. Érdekel,hogy mi a neve a játéknak vagy hol találom,mert nem emlékszem.



2023. ápr. 1. 14:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Hú, ez engem is érdekelne!

Az Expanse sorozatból lesz majd játék is, de az nem ez.

2023. ápr. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Amit írok szinte biztosan nem ez, de ha érdekel az űrflottás, foglalós játék, megnézheted.


[link]

2023. ápr. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Barátnőm is az Ogame-t találta. Elkezdtem tolni,de igazából nem nagyon rajongok a "sok ideig szenvedsz vele,aztán jön egy erősebb aki letarol" feelingű játékokat. Főleg ha szundikázok közben. Farmerama jó lenne ilyesmire,vagy forge of empires,de azok meg megint nem az igazán kedvenc kategória. Gladiatussal is sokat toltam,de egy idő után mindet megunja az ember.
2023. ápr. 3. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!