Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik régi játék volt ez?...

Melyik régi játék volt ez? (leírás + kép)

Figyelt kérdés

Egy régi játék volt 90'valahanyas.Nem tudom,lehet nintendo-s volt eredetileg,de én számítógépen jáccottam vele.Egy sráccál kellett benne menni.És ilyen fekete szörnyek jöttek rád.Ha rád ugortak nem haltál meg meg nem vette el az életed.Hanem lekellett ráznod magadról valamelyik billentyűvel.Ha nem sikerült ledobnod és rádmentek sokan akkor haltál meg.Ameddig én jutottam végig ilyen barlangos pálya volt.Jah és a kép nem úgy haladt mint a Márióba hogy ahogy mész folyamatosan úgy megy a kép is,hanem elmész a szélére és mikor átmentél kiad egy másik hátteret.Remélem értitek :DD

A játék színes volt,egyedül ezek a szörnyek ilyen feketék voltak mint a képen.A srác is színes volt,de már nem tudom milyen színű.Jajj csak jöjjön rá valaki olyan jó lenne,jáccani akarok vele megint.

bocsi a béna rajzért

[link]


2010. okt. 7. 20:49
 1/10 anonim ***** válasza:

LOL a képen nagyon meggyőzőek a feketemacskák, more. :)

sztem az Another Worldre gondolsz, piócákat kellett kerülgetni.

2010. okt. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Érdekes :D Ha megtalálja valaki, lehet én is kipróbálom ;)
2010. okt. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

hm az elsőnek üzenem hogy köszi,de ez nem az :D de a leírtak alapján tényleg hasonlít :D átvezető introra és emberekre nem emléxem :D csak ezekre a fekete izékre :D és kb akkora voltak mint az ember akivel menni lehetett,szal nem piócák voltak :D és ilyen macska szerűen lapulva jöttek feléd,de mikor odajöttek hozzád egyből rád ugortak

pls keresse még valaki :DD nagyon szeretnék vele jáccani

2010. okt. 7. 21:41
 4/10 anonim válasza:
Alone in the dark? Abban volt sugárágyúd is, és ezek a fekete árnyékszörnyek jöttek, megha a dinócsontváz fejét nem robbantottad fel, akkor az árnyéka megevett. Lehet az az.
2010. okt. 8. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Ja bocs. NEM ALONE IN THE DARK hanem HEART OF DARKNESS!
2010. okt. 8. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

igeeeeeeen ez az nagyon nagyon köszi :D respect

aki jáccani akarna vele itt egy vidi:

http://www.youtube.com/watch?v=MnxQ97vKXZs

remélem megtlaálom honnan lehet letölteni:D

2010. okt. 8. 02:27
 7/10 A kérdező kommentje:

köszi ez volt az :D respect

remélem megtalálom letölthetőbe

2010. okt. 8. 02:42
 8/10 anonim ***** válasza:

Itt megtalálod a játékot:


[link]

2010. okt. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Inkább mért nem játszol a F.E.A.R. 3 mint EZEL
2010. okt. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

utolsó előtti:

köszi a linket,remélem ha innen leszedem jó lesz,mert amit letöltöttem torrentről megy,de ilyen a háttér:

de hogy mitől van,azt nem tudom

[link]

utolsó:sajnso a fear 3 nem megy nekem

2010. okt. 8. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!