Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen -lehetőleg ingyenes-...

Milyen -lehetőleg ingyenes- program kell nekem,ha egy a Hódító nevű böngészős játékhoz hasonló,de Single playeres PC-s játékot szeretnék rittyenteni?

Figyelt kérdés

Tudom, sértő a rittyentés szó. Ne is figyeljetek oda rám,tudom,hogy egy kicsit hosszabb idő összedobni egy ilyet.


Viszont kedvet kaptam,hogy valami hasonló, random szintcsinálós játékprogit összedobjak állítható szabályokkal( Pl szintenként állítható országok/NPC-k/ száma, aktív/inaktív országok aránya, ebből x darab aggresszív támadó ország, x darab védő, stb szóval tipusok szerint beállítható lenne. Meg a szokásos extrák.)


Nem kimondottan hódítót akarok csinálni csak valami hasonlót. A lényeg,hogy nem kell a 3D-s képalkotás,mert egy egyszerű 2d-s szöveges országirányítós játékot szeretnék összehozni. Ehhez érdekel,hogy milyen progit tudnék használni.



2023. ápr. 4. 12:30
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Bármelyik szövegszerkesztő jó lesz.
2023. ápr. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
6%
Te aztán biztos nem fogsz semmit sem rittyenteni meg összedobni pistike.
2023. ápr. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azért ne becsülj le :D
2023. ápr. 4. 12:41
 4/7 A kérdező kommentje:
egyenlőre a GDevelop5-öt találtam,de ez főleg sima 2ds pixel artos cuccokra van. Egy ideig eltart mire magamtól rájövök,hogy hogyan toljam át egyáltalán a play buttonról a kövi scriptre, vagy hogy hogy működik a save és load funkció, vagy hogy állítok be alap játék adatokat stb.
2023. ápr. 4. 14:47
 5/7 A kérdező kommentje:
Van olyan program ahol egy excel szerű táblázatot tudok alkotni/berakni úgy,hogy előre megmondom neki hogy hányszor hány darab, mekkora és milyen tipusú objekt(text/bbcode stb)ből álljon,hogy ne kelljen egyesével lerakosgatni és pozicionálni az elemeket mint az oviban?
2023. ápr. 10. 14:46
 6/7 anonim ***** válasza:
Amint összedobod, lesz.
2023. ápr. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mindegy. A felületet már "összedobtam". Csak a lelkét kell megírni.
2023. ápr. 19. 15:16

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!