Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Jelen van még GTA Online-ban...

Jelen van még GTA Online-ban ez a nemrégiben felfedezett biztonsági hiba?

Figyelt kérdés

A tegnapi nap folyamán vásároltam meg a játékot akciósan, játszani viszont még csak most este terveztem volna vele. A neten kutakodva azonban akaratlanul is sikerült belebotlanom egy ez év januárjában publikált cikkre melyben egy különösen veszélyes biztonsági résről tesz említést a cikk megalkotója, melyet kihasználva a hozzáértők képesek lehetnek a játékosok számítógépéhez is akár hozzáférést nyerni.

Na most nekem fogalmam sem volt mindeddig a hasonló dolgokról mivel ezidig jómagam meglehetősen távol maradtam a GTA a játékoktól. Az esetleges régebbi játékosoktól kérdezném tehát most inkább ezt. Mennyire valid ez az egész? Mennyire éri meg félvállról venni ezt a dolgot, hordozhat ez magában valódi veszélyt vagy ez azóta javítva lett a játékon belül?

Nézzétek el a tudatlanságomat, semmiféle tapasztaltom nincs a játékok védelmi rendszerét tekintve. Totális kezdőként szándékoznék belépni a világba.



2023. ápr. 4. 19:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Itt a február 1-i update-ben azt írják hogy javították harmadik felek hozzáférési lehetőségeit, valószínűleg ez lesz az:

[link]


Egy másik forrás márciusban megerősíti, hogy nem működik a NAT típusú exploit:

[link]


Itt a nagy kibeszélőben már februárra elhárították a legkritikusabb hibát, így szintén a fenti február 1-i update lehet az, amitől ismét biztonságos játszani. De nem biztos, hogy mókás is lesz, mert a modokkal baszakodó hackerek még ugyanúgy léteznek.

[link]

2023. ápr. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a gyors választ! Igen a modos emberkékről hallottam már az eddigiekben is egyet s mást, ennek ellenére azért fűzök hozzá reményeket hogy engem valamilyen szinten azért majd sikerül elkerülniük.
2023. ápr. 4. 21:03
 3/4 A kérdező kommentje:
szóismétlés miatt sorry balfasz vagyok a fogalmazáshoz
2023. ápr. 4. 21:04
 4/4 anonim válasza:
Maximum annyit tehetsz, hogy solo lobby-ban játszol haverokkal.
2023. ápr. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!